حاصل سفر معاون درمان وزارت بهداشت به بوشهر

اختصاصی / از بازدید بخش‌های درمانی تا افزایش تعداد متخصصان

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ در ۱۳:۴۳

در سفر معاون درمان وزارت بهداشت به استان بوشهر، ۹ متخصص تمام وقت و چند متخصص به طور گردشی از اطراف به مراکز درمانی و کلینیک شهرستان دیلم افزوده شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «ایران پزشک»، این تعداد متخصص جهت ارائه خدمت‌رسانی بهتر به مردم این منطقه محروم افزوده شدند. این در حالیست که پیش از این فقط ۲ متخصص پاره‌وقت در این شهرستان مشغول به کار بودند.

گفتنی است که معاون درمان وزارت بهداشت و هیئت همراه در سفر به بوشهر پس از افتتاح سی‌سی‌یو بیمارستان قلب بوشهر و بخش الحاقی اورژانس اطفال شهدا، نشست صمیمانه‌ای با کارکنان و کادر درمانی این بیمارستان داشتند.

محمد آقاجانی همچنین از کلینیک در حال بازسازی ملت بوشهر،‌ مرکز تالاسمی،‌ محل احداث کلینیک جدید بوشهر، بخش‌های مختلف بیمارستان قلب بوشهر،‌ آی‌سی‌یو و پی‌ای‌سی‌یو شهدای خلیج فارس نیز بازدید کرد.

در ادامه این سفر، معاون درمان وزارت بهداشت از بخش اورژانس بزرگسالان و اطفال شهدا، بیمارستان در حال ساخت الحاقی دیلم،‌ کلینیک در حال ساخت دیلم، مرکز تالاسمی و دیالیز دیلم، بلوک زایمان در حال توسعه گناوه، بهسازی اورژانس بیمارستان گناوه، ای‌سی‌یو و ای‌سی‌یو نوزادان و بخش دیالیز که به تازگی در گناوه افتتاح شده نیز بازدید کرد.

در پایان سفر، طی نشست هم اندیشی با هیئت رئیسه دانشگاه، اعضای ستادی و کارگروه‌های طرح تحول و پرداخت مبتنی بر عملکرد دانشگاه، روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت نیز ارزیابی شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/CejYP

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک