چالش وزیر با دو مراسم در یک روز

اختصاصی / وزیر بهداشت به کدام یک از مراسم روز پرستار خواهد رفت

۱۳۹۴/۱۱/۲۳ در ۱۵:۴۸

یکشنبه ۲۵ بهمن، روز پرستار است و این در حالی است که شکاف قابل توجه بین سازمان نظام پرستاری و معاونت پرستاری وزارت بهداشت به شدت مشهود شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «ایران پزشک»، قرار است ۲ مراسم به فاصله یک ساعت از هم برای روز پرستار برگزار شود. یکی از ساعت ۹ تا ۱۳ در سالن همایش‌های برج میلاد و یکی از ساعت ۸ تا ۱۲ در سالن همایش‌های صدا و سیما و هر دو در ۲۴ بهمن ماه؛ اولی توسط سازمان نظام پرستاری و دومی از طرف معاونت پرستاری وزارت بهداشت. نکته جالب در این میان دعوت از رئیس جمهور و وزیر بهداشت است.

معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری طی یادداشتی که در کانال تلگرامی سازمان نظام پرستاری تهران منتشر شده خبر دعوت از رئیس جمهور و وزیر بهداشت برای حضور در مراسم برج میلاد داده و اظهار امیدواری کرده که ایشان در مراسم برج میلاد حضور پیدا کنند. در طرف مقابل معاونت پرستاری وزارت بهداشت است که خبر از حضور وزیر، معاون درمان و معاون پرستاری در مراسم جشن روز پرستار در سالن همایش‌های صدا و سیما می‌دهد.

از حالا باید منتظر ماند و دید که ۱۲ ساعت دیگر، وزیر بهداشت که طی ماه‌های اخیر بیشتر از اینکه پشت میز وزارت خود باشد، بین مردم بوده و به مشکلات آنها به صورت حضوری رسیدگی کرده است، در کدام یک از این مراسم حضور می‌یابد. باید نشست و دید که آیا حسن هاشمی، هم معاونت زیر مجموعه خود را نگه می‌دارد و هم مراسمی که خود پرستاران به عدالت‌خواهانه بودنش اصرار دارند؟ یا شاید وزیر بهداشت فقط به یکی از این دو مراسم اکتفا می‌کند و پاسخ سوالات زیادی را خواهد داد. همه اینها تا چیزی حدود ۱۲ ساعت دیگر مشخص می‌شود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/n6bcq

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک