معاون اول رییس جمهور ابلاغ کرد:

اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد ریال به وزارت بهداشت

۱۳۹۵/۰۷/۰۴ در ۱۰:۳۵

معاون اول رییس جمهور تصویب‌نامه هیئت وزیران در خصوص اختصاص مبلغ دو هزار و پانصد میلیارد ریال به صورت هزینه‌ای به وزارت بهداشت را به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، متن تصویب‌نامه هیئت وزیران به شرح زیر است:

هیئت وزیران در جلسه ۲۸/۶/۱۳۹۵ به پیشنهاد وزارت کشور و تایید سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:
۱- در اجرای بند (ب) تبصره (۱۳) قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور، مبلغ دو هزار و پانصد میلیارد (۰۰۰ر۰۰۰ر۰۰۰ر۵۰۰ر۲) ریال به صورت هزینه‌ای از محل منابع ماده (۱۰) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده (۱۲) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور (به نسبت مساوی) موضوع بند (م) ماده (۲۸) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) مصوب ۱۳۹۳، در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار می‌گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.
۲- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موظف است گزارش عملکرد اعتبارات یاد شده را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارایه نماید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری این مصوبه را برای اجرا به وزارت‌خانه‌های کشور، امور اقتصادی و دارایی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/KbVPF

برچسب‌ها, ,

ایران پزشک