دبیر انجمن جراحان ارتوپدی ایران خبر داد؛

ارایه آخرین فناوری‌های حوزه جراحی زانو و آسیب‌های ورزشی در تهران

۱۳۹۵/۰۲/۰۹ در ۱۵:۳۳

دبیر انجمن جراحان ارتوپدی ایران از ارایه آخرین فناوری‌های حوزه جراحی زانو و آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی دنیا در چهارمین همایش دوسالانه بین‌المللی جراحی زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی در تهران خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، رضا شهریار کامرانی با اشاره به زمان برگزاری این همایش گفت: این همایش بین‌المللی از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن همایش‌های برج میلاد با حضور مهمانانی از کشورهای اروپایی، آمریکایی، آسیای شرقی و آسیای جنوب شرقی برگزار می‌شود.

وی افزود: ارایه مباحث مربوط به جراحی زانو، تعویض مفصل زانو و آسیب‌های ورزشی زانو از محورهای اصلی این همایش دوسالانه است که توسط متخصصان داخلی و خارجی ارایه می‌شود.

کامرانی با اشاره به این‌که انجمن جراحان زانو ایران از اعضای فعال انجمن زانو آسیا و اقیانوسیه است، افزود: در این همایش، امتیاز بازآموزی برای متخصصان مربوطه از جمله جراحان ارتوپدی، فیزیوتراپیست‌ها، متخصصان طب فیزیکی و توانبخشی، طب ورزش در نظرگرفته شده است.

به گفته وی این همایش با تلاش انجمن جراحان زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی برگزار می‌شود و این انجمن یکی از زیرشاخه‌های بزرگ انجمن جراحان ارتوپدی ایران است. در برگزاری این همایش، انجمن جراحان ارتوپدی ایران نیز همکاری دارد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/Pwx4k

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک