در جشنواره عمران سلامت بررسی می‌شود:

ارتقای سطح کمی و کیفی امور عمرانی در حوزه سلامت

۱۳۹۶/۰۴/۱۴ در ۲۱:۲۴

عمران سلامت

مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت گفت: جشنواره عمران سلامت با رویکرد تقدیر از دست اندرکاران توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت و افزایش سطح کمی و کیفی امور عمرانی در این حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش ایران پزشک، امیر ساکی با بیان این‌که جشنواره عمران سلامت با حمایت معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره با رویکرد ارتقای سطح کمی و کیفی در امور عمرانی حوزه سلامت برگزار و عملکرد دست اندرکاران حوزه عمران در این حوزه ارزیابی می‌شود.

رییس کمیته محتوایی جشنواره عمران سلامت درباره نمایشگاهی که در این خصوص برپا می‌شود نیز اظهار کرد: در حاشیه برگزاری این جشنواره، نمایشگاهی برای ارائه کلیه امور عمرانی مرتبط با حوزه سلامت در دولت یازدهم به ویژه طرح تامین و ساخت ۲۱ هزار تخت بیمارستانی، ساخت مراکز بهداشتی و طرح تحول نظام سلامت در شش بسته زایمان، تخت‌های ویژه، اورژانس، مراقبت‌های ویژه، غربالگری سرطان و هتلینگ برپا خواهد شد و هر یک از غرفه داران این نمایشگاه دستاوردهای این حوزه را در قالب پوستر، بروشور، ماکت و تیزر به نمایش می‌گذارند.

ساکی در ادامه به برگزیدگان این جشنواره اشاره کرد و افزود: شرکت کنندگان این جشنواره در طرح تامین و ساخت ۲۱ هزار تخت بیمارستانی، بسته پروژه‌های بهداشتی، بسته‌های طرح تحول نظام سلامت و موضوع نگهداشت مورد ارزیابی قرار گرفتند.

همچنین وی به نحوه این ارزیابی‌ها پرداخت و ادامه داد: این ارزیابی‌ها براساس شاخص‌های مختلفی همچون کمیت و کیفیت، سرعت و تامین منابع مالی در موضوع طراحی و اجرای پروژه‌ها صورت گرفته است.

مدیرکل دفتر منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت اضافه کرد: در این جشنواره از سازمان مجری وزارت راه و شهرسازی، خیرین و مجمع خیرین سلامت که در حوزه ساخت و ساز بیمارستان‌ها، مراکز بهداشتی و درمانی فعالیت چشمگیری داشتند تقدیر خواهد شد.

گفتنی‌ست در جشنواره عمران سلامت، روسای دانشگاه‌ها و معاونین و نمایندگانی از مجمع خیرین سلامت، سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، قرارگاه خاتم و مجموعه شرکت نفت حضور خواهند داشت. این جشنواره ۲۰ تیر ماه در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/NBhoz

برچسب‌ها, , , , , ,

ایران پزشک