معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:

ارتقای هتلینگ، سطح کیفی خدمات درمانی را بالا می‌برد

۱۳۹۵/۰۶/۱۷ در ۱۲:۳۵

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از تصویب بودجه ارتقای هتلینگ بیمارستان‌های این سازمان در هیئت مدیره تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، محمدعلی همتی در مراسم افتتاح طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان شهید دکتر معیری تهران گفت: تمام اعتبارات در این خصوص کسب شده و نتایج آن طی چند روز آینده اعلام می‌شود.

وی اظهارکرد: ارتقای هتلینگ مراکز درمانی تامین اجتماعی سراسر کشور به منظور بهبود خدمت‌رسانی و رضایت‌مندی بیمه‌شدگان انجام می‌شود و به همین منظور طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان شهید دکتر معیری تهران نیز انجام شد.

همتی با اشاره به افتتاح پروژه‌های ارتقای هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی در هفته دولت افزود: متعاقب این مناسبت، طرح‌های دیگر ارتقای هتلینگ نیز افتتاح شدند که انتظار می‌رود با افزایش سطح رضایت‌مندی در بیمه‌شدگان همراه باشد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به روند رو به رشد به‌روزرسانی بیمارستان‌های تامین اجتماعی گفت: در این زمینه در کنار توسعه و گسترش فضای فیزیکی مراکز در راستای به‌روزرسانی تجهیزات درمانی گام‌های جدی و اساسی برداشته شده است.

وی ادامه داد: همچنین فراهم‌سازی زیرساخت‌های لازم به منظور ایجاد پرونده الکترونیک برای افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی از دیگر برنامه‌های این سازمان است و اکنون این امر در پنج استان کشور مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

همتی بر افزایش میزان سطح رضایت‌مندی در بیماران و بیمه‌شدگان و نیز مراجعه‌کنندگان به مراکز درمانی تامین اجتماعی به دنبال پیشبرد این مهم ابراز امیدواری کرد و گفت: باید با عشق و علاقه به بیماران خدمت‌رسانی شود و روز به روز این فرهنگ در پزشکان، پرستاران و کارکنان نهادینه شود.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: اعتقاد و تاکید سازمان تامین اجتماعی بر این است که پزشکان، پرستاران و کارکنان مراکز درمانی در واقع در محیط بیمارستان زندگی می‌کنند، به طوری‌که بیشتر زمان خود را در این مراکز سپری می‌کنند. بر همین اساس بدون شک پیش‌برد طرح ارتقای هتلینگ می‌تواند سطح کیفی خدمات درمانی را در مقایسه با گذشته با روند رو به رشدتری همراه کند.

وی در ادامه ضمن قدردانی از مدیر کل درمان استان تهران، شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی و نیز دیگر کارکنان فعال در راستای اجرایی کردن طرح ارتقای هتلینگ، اضافه کرد: طی سال‌های اخیر اقداماتی در سازمان تامین اجتماعی انجام شد که پیش از این جزو آرزوهای سازمان به شمار می‌رفت.

همتی از فراهم‌سازی زیرساخت‌های لازم به منظور راه‌اندازی کارت هوشمند و نسخه الکترونیک سخن گفت و اظهار کرد: زیر ساخت اقدامات مربوط به فناوری اطلاعات در حال ثمربخشی است.

وی به دیجیتالی شدن دستگاه‌های رادیولوژی مراکز درمانی تامین اجتماعی به عنوان یکی از فعالیت‌های مهم حوزه درمان سازمان نیز اشاره کرد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی همچنین با اشاره به تدوین کتاب ارتقای هتلینگ سازمان تامین اجتماعی گفت: کتاب ارتقای هتلینگ کتابی جامع و کامل است. به طوری‌که هم اکنون به منبع بسیاری از مجموعه‌های دیگر تبدیل شده است.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/c1S8B

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک