ارسال هدایای نقدی متخصصین پوست برای زلزله‌زدگان کرمانشاه

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ در ۰۹:۰۴

کمک‌های نقدی انجمن متخصصین پوست ایران به منظور تهیه اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان اخیر در قالب کارت خرید تامین و ارسال شد.

به گزارش ایران پزشک، رییس انجمن متخصصین پوست ایران با اعلام این خبر گفت: بالغ بر دو میلیارد ریال کمک نقدی که به همت اعضای انجمن متخصصین پوست ایران در آغازین روزهای زمین لرزه سرپل ذهاب و کرمانشاه، گردآوری شده بود در قالب ۱۰۳ قطعه کارت اعتباری دو میلیون تومانی فروشگاه رفاه به شاخه استانی انجمن متخصصین پوست تحویل شد تا به نحو مقتضی بین نیازمندان توزیع شود.

فرهاد هنجنی افزود: با بررسی انجام شده فروشگاه و اقلام مورد نیاز در سر پل ذهاب و کرمانشاه وجود دارد و همکاران ما در منطقه با وسواس زیاد خانوارهایی که محتاج هستند را انتخاب خواهند کرد.

وی ادامه داد: سعی شده با در نظر گرفتن همه جوانب و اعمال تخفیفات ویژه این کارت‌های هدیه تهیه شود.

هنجنی گفت: علاوه بر مواد غذایی و البسه، امکان خرید لوازم خانگی از جمله یخچال، آبگرمکن و اجاق گاز نیز با این اقدام برقرار است.

رییس انجن متخصصین پوست ایران تاکید کرد: هدف کلی این بود که کمک‌های نقدی تا آن‌جا که ممکن است برسد به دست تک تک نیازمندان که بدین ترتیب طی روزهای آتی به همت اعضای شاخه این انجمن در استان کرمانشاه، هدایای انسان دوستانه بین خانواده‌های زلزله زده توزیع خواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/IISxC

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک