با حضور سخنگوی وزارت بهداشت انجام شد:

افتتاح چند پروژه بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ در ۱۹:۵۱

معاون کل وزارت بهداشت در سفر به کاشان، طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید بهشتی کاشان، بخش MRI این بیمارستان و مرکز جامع خدمات سلامت مرحوم مهرپرور را افتتاح کرد.

به گزارش ایران پزشک به نقل از وبدا، پروژه طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهید بهشتی کاشان از سال ۹۴ و در زمینی با زیربنای ۷۰۰ مترمربع آغاز شد. با افتتاح طرح توسعه اورژانس این بیمارستان، ۲۰ تخت جدید به ظرفیت تخت‌های اورژانس بیمارستان شهید بهشتی کاشان اضافه شد.

 

افتتاح بخش MRI بیمارستان شهید بهشتی کاشان

بخش MRI بیمارستان شهید بهشتی کاشان که در زمینی با زیربنای ۱۷۵ مترمربع و در مدت یک سال ساخته شده، با حضور ایرج حریرچی به بهره برداری رسید.

 

افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت مرحوم مهرپرور

مرکز جامع خدمات سلامت مرحوم حاج علی مهرپرور واقع در شهرک خاتم الانبیا (مسکن مهر) کاشان نیز با حضور سخنگوی وزارت بهداشت افتتاح شد.

این مرکز جامع خدمات سلامت با مشارکت مرحوم مهرپرور یکی از خیرین سلامت کاشان، در زمینی با مساحت ۲۱۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۲۰۰ مترمربع در ۳ طبقه ساخته و تجهیز شده است.

با بهره برداری از این مرکز جامع خدمات سلامت، حدود ۱۱ هزار از ساکنان این شهرک از خدمات خدمات پزشکی، دندان پزشکی، مامایی، پرستاری، مراقبین سلامت زن و مرد، مشاوره سلامت روان و تغذیه، واکسیناسیون و واحد سلامت محیط و کار، بهره مند شوند.

 

بازدید از پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

معاون کل وزارت بهداشت همچنین از پروژه‌های در حال ساخت بیمارستان بقیه الله الاعظم، مرکز تشخیص سرطان و غربالگری بیمارستان شهید بهشتی، مجتمع آموزشی زنده یاد زهرا فرقانی، کلینیک ویژه و همچنین موزه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان بازدید کرد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/HeNpl

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک