انتصاب مدیرعامل جدید موسسه آوای هنر سلامت

۱۳۹۶/۰۹/۲۰ در ۱۸:۴۹

معاون اجتماعی وزیر بهداشت، مدیرعامل موسسه آوای هنر سلامت را منصوب کرد.

به گزارش ایران پزشک، سید محمد هادی ایازی در هشتاد و سومین جلسه شورای فرهنگی وزارت بهداشت، محمد پورسینا را به عنوان مدیرعامل موسسه آوای هنر سلامت منصوب کرد.

در ابتدای این جلسه ایازی در سخنانی از زحمات داروغه‌زاده، مدیرعامل سابق موسسه آوای هنر سلامت، قدردانی کرد. در ادامه داروغه‌زاده با اشاره به فعالیت‌های موسسه آوای هنر سلامت در دوران تصدی خود گفت: یکی از فعالیت‌های ما برگزاری جشنواره فیلم سلامت است که به اذعان دست‌اندرکاران سینما جزو تاثیرگذارترین جشنواره‌هایی بوده که در حوزه سلامت برگزار شده است.

همچنین وی به مجموعه «سریال پریا» و «سریال پرستاران» اشاره کرد که هر دو در شبکه‌های سیما به نمایش در آمدند.

دیگر فعالیت‌هایی که داروغه‌زاده در این گزارش به آن‌ها اشاره کرد، به قرار زیر است:
– مجموعه «باز هم زندگی»؛ پنجاه قسمت ۶۰ دقیقه‌ای
– مجموعه تلویزیونی «فتیله سلامت»؛ صد قسمت ۳۰ دقیقه‌ای
– همکاری با شبکه نسیم در قالب مجموعه «حال خوش» به کارگردانی بهرام عظیمی؛ صد قسمت ۳۰ دقیقه‌ای
– مستند خیرین سلامت؛ بیست و شش برنامه ۳۰ دقیقه‌ای

داروغه‌زاده همچنین به ساخت مجموعه «دیرین دیرین» که یک پروژه صد و هفتاد قسمتی است، اشاره کرد. وی مجموعه مستند «روبان سرخ»، در رابطه با ایدز و مجموعه انیمیشن «سالم ناسالم» را از دیگر فعالیت‌های موسسه آوای هنر سلامت برشمرد.

داروغه‌زاده همچنین به برگزاری جشنواره شعر «نبض سلامت» اشاره کرد و افزود که این جشنواره به پایمردی جناب پورسینا برگزار شد.

در ادامه این جلسه محمد پورسینا از اعتماد معاون اجتماعی وزارت بهداشت تشکر و از داروغه‌زاده و دیگر اعضای شورا درخواست کمک کرد. وی ابراز امیدواری کرد که بازخورد اقدامات آوای هنر سلامت در آینده نزدیک در جامعه احساس شود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/2zs1A

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک