معاون درمان وزارت بهداشت تاکید کرد:

اهمیت مشارکت بخش خصوصی در کنار بخش دولتی در امور درمانی

۱۳۹۷/۰۱/۳۰ در ۱۵:۰۹

معاون درمان وزارت بهداشت بر ضرورت مشارکت بخش خصوصی در کنار بخش دولتی در امور درمانی تاکید کرد.

به گزارش ایران پزشک، قاسم جان بابایی از بیمارستان امام رضا (ع)، کلینیک خیرساز مرحوم حسینی، مرکز هدایت عملیات بحران دانشکده علوم پزشکی سیرجان و بیمارستان در حال احداث شرکت گل گهر بازدید کرد و ضمن عیادت از بیماران، از نزدیک با مشکلات درمانی این منطقه آشنا شد.

جان بابایی با اشاره به اقدامات خوب انجام شده در سیرجان، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی که در سیرجان وجود دارد در کنار بخش دولتی، بخش خصوصی هم باید مشارکت کند و اگر سرمایه گذاری اتفاق بیفتد، مردم خدمات بهتری دریافت خواهند کرد.

وی با بیان این‌که مرکز غربالگری یا تشخیص زودرس سرطان به همت خیرین در قالب طرح تحول ساخته شده، افزود: امیدواریم این مرکز زودتر تجهیز و راه‌اندازی شود. کار مشترک دیگری که از سوی خیرین در حال آماده‌سازی است، مرکز بیماران خاص و بخش دیالیز است که ان‌شاءلله به زودی شاهد بهره‌برداری آن باشیم.

بر اساس گزارش وبدا، جان بابایی در پایان گفت: کلینیک ویژه هم به همت خیرین راه‌اندازی شده و ساخت کلینیک ویژه دیگری هم برنامه‌ریزی شده که اگر منابع آن تامین شود، ساخت آن به زودی آغاز خواهد شد. در عین حال مجوزهایی هم برای توسعه تخت‌های بیمارستانی در شهرستان صادر خواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/MaPO2

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک