هم‌زمان با دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما برگزار می‌شود؛

اولین نمایشگاه کتب و نشریات تخصصی حوزه سلامت

۱۳۹۵/۰۵/۰۷ در ۱۸:۲۵

هم‌زمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما طی روزهای ۲۴ تا ۲۶ شهریور ۹۵، اولین نمایشگاه کتب و نشریات تخصصی حوزه سلامت نیز برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، این نمایشگاه با همکاری سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و در راستای تعامل نزدیک‌تر جامعه دانشگاهی و محققان با فعالان صنعت سلامت برگزار می‌شود.

در همین راستا نشریات و ناشران تخصصی حوزه سلامت می‌توانند جهت مشارکت در این نمایشگاه با دبیرخانه دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما به شماره‌های ۸۸۲۰۳۸۴۵ و ۸۸۲۰۳۸۴۶ تماس بگیرند.

گفتنی است دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ایران‌فارما به عنوان بزرگترین رویداد دارویی در خاورمیانه، با هدف معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت داروسازی و تبادل دانش فنی، شهریور ماه سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود و حضور شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه مواد اولیه دارو، داروسازی، مکمل‌های غذایی و رژیمی، فراورده‌های طبیعی و گیاهی، فراورده‌های آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات ماشین آلات داروسازی و همچنین برگزاری بیش از ۴۰ سمینار و کارگاه آموزشی همراه با امتیاز بازآموزی، بازدید هیئت‌های تجاری خارجی از  جمله برنامه‌های اساسی این نمایشگاه به شمار می‌رود.

با توجه به محدودیت بازدید از نمایشگاه و تسهیل این امر تنها برای گروه‌های هدف، علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام (به صورت رایگان) در سایت این نمایشگاه و دریافت کد رهگیری در روزهای برگزاری نمایشگاه بازدید کنند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/1oLmY

برچسب‌ها,

ایران پزشک