دعوت وزیر بهداشت از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای

باید همه به شعور و تشخیص مردم احترام بگذاریم

۱۳۹۴/۱۲/۰۵ در ۲۰:۲۶

وزیر بهداشت در آستانه هفتم اسفند، روز انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی با انتشار یک ویدیو در کانال تلگرام خود، از ملت ایران برای حضور در پای صندوق‌های رای دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری «ایران پزشک»، حسن هاشمی در این ویدیو خطاب به مردم گفت: امیدواریم با انتخاب‌تان بتوانید فرصت‌های بیشتری را فراهم کنید تا ما نیز بتوانیم سایر حلقه‌های زنجیره تحول نظام سلامت را کامل کرده و نظام سلامتی کارآمد را برای همه ایرانیان شاهد باشیم.

حسن هاشمی بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند تاکید کرد و افزود: مردم کشور خوب می‌دانند که مقوله انتخابات، مهم‌ترین فرصتی است که حکومت برای تعیین سرنوشت در اختیارشان قرار می‌د‌هد. بنابراین جدای از سفارش بزرگان، وصیت امام راحل و انتظاری که خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از ما دارند که پای صندوق‌های رای حاضر شویم؛ به خاطر خود و فرزندان‌مان نیز باید جاهایی که لازم است حضور یابیم، سرنوشت‌ساز باشیم و از این فرصت حداکثر استفاده را ببریم.

وی افزود: یک ساعت وقت گذاشتن و پای صندوق رای حضور یافتن، نه تنها ۴ سال، بلکه ممکن است سرنوشت کشور را تغییر دهد. بنابراین اگر این فرصت را از خودمان دریغ کنیم، ظلم است به خود، آینده و میهن.

وزیر بهداشت ادامه داد: دولت با رای مردم بر سر کار آمد و در طول دو سال و نیم گذشته شرایط به شکل غیرقابل انکاری تغییر یافت؛ این موضوع به استمرار نیاز دارد. اداره کشور نیازمند سیستم است و اجزای کشور نمی‌توانند متضاد با یکدیگر عمل کنند و باید حتما هماهنگ باشند تا جبران اشکالات گذشته با سرعت بیشتری صورت گیرد و فرصت‌های پیش رو را در حداقل زمان ممکن و حداکثر استفاده به ثمر برساند.

هاشمی افزود: در کشور همه جا مردم تعیین کننده هستند. به عنوان یک ایرانی، خواهشم آن است که همه با هم پای صندوق‌های رای حضور یابیم. البته مردم هم بهترین‌ها را تشخیص می‌دهند. باید همه به شعور و تشخیص مردم احترام بگذاریم و آنچه که مردم می‌پسندند را حتما ما هم بپسندیم.

وزیر بهداشت در خصوص طرح تحول نظام سلامت و نقش نمایندگان مجلس دهم در آینده آن نیز گفت: در حوزه سلامت هم انتخاب مردم بسیار مهم است و به ادامه کارهایی که ما در طول دو سال و نیم گذشته شروع کرده‌ایم، کمک می‌کند. طرح تحول سلامت مرهون حضور و انتخاب مردم است.

وی خطاب به ملت ایران گفت: امیدواریم با انتخاب‌تان بتوانید فرصت‌های بیشتری را فراهم کنید تا ما نیز بتوانیم سایر حلقه‌های زنجیره تحول نظام سلامت را کامل کنیم و نظام سلامتی کارآمد را برای همه ایرانیان شاهد باشیم.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/1La1W

برچسب‌ها, , , , , ,

ایران پزشک