برپایی ششمین کنگره مشترک قلب و عروق ایران

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ در ۰۹:۳۸

ششمین کنگره مشترک قلب و عروق

دبیر ششمین کنگره مشترک قلب و عروق ایران گفت: امسال نیز انجمن‌های علمی و تخصصی مرتبط با قلب، گردهمایی سالانه خود را به صورت مشترک و با حضور جمعی از مهمانان خارجی در اسفند ماه در تهران برگزار می‌کنند.

به گزارش ایران پزشک، محمد مهدی پیغمبری درباره برگزاری این کنگره مشترک گفت: بیست و سومین کنگره انجمن قلب و عروق ایران، دوازدهمین کنگره انجمن جراحان قلب ایران، دهمین کنگره انجمن اکوکاردیوگرافی ایران، یازدهمین کنگره بیهوشی قلب ایران، اولین کنگره انجمن الکتروفیزیولوژی قلب ایران، اولین کنگره انجمن نارسایی قلب ایران، ششمین کنگره انجمن پرستاران قلب ایران، دهمین کنگره انجمن تکنولوژی گردش خون ایران، دهمین کنگره انجمن فیزیوتراپی ایران، این دوره با همکاری و مشارکت اعضای انجمن‌های مذکور در تاریخ ۸ تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ در مرکز همایش‌های قلب و عروق واقع در مرکز آموزشی تحقیقاتی درمانی قلب و عروق شهید رجایی تهران برگزار می‌شود.

دبیر ششمین کنگره مشترک قلب و عروق ایران با اشاره به اهمیت تجمیع کنگره‌های مرتبط با بیماری‌های قلب و عروق در سال‌های اخیر، بیان کرد: این اقدام که نوآوری محسوب می‌شود، نقش اثربخشی در همگرایی‌های علمی، افزایش بازده حرفه‌ای و گسترش تبادلات تخصصی خواهد داشت.

پیغمبری ادامه داد: در طول برپایی چهار روزه این همایش بزرگ و فراگیر، سخنرانان داخلی و خارجی از کشورهای مختلف دنیا در ابعاد متنوع به ارائه آخرین و نوین‌ترین دستاوردهای علمی در قالب مقالات و میزگردهای پزشکی خواهند پرداخت.

وی در پایان یادآور شد: مهلت ارسال مقالات به ششمین کنگره مشترک قلب و عروق ایران تا شنبه ٣٠ دی ماه ٩۶ تمدید شده است؛ گروه‌های مختلف مرتبط با بیماری‌های قلبی اعم از متخصصان قلب و عروق، جراحان قلب، بیهوشی قلب و عروق، پرستاران، فیزیوتراپی شاخه قلب و ریه و همچنین تکنولوژی گردش خون برای ارسال مقالات به وب سایت کنگره مراجعه فرمایند.

گفتنی‌ست آخرین فرصت اختصاصی ثبت نام آنلاین در این کنگره ۳۰ بهمن ماه ۹۶ اعلام شده است. در این همایش، مهمانان خارجی از کشورهای آمریکا، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، آلمان، سوئیس، کانادا، برزیل، کویت، امارات و ژاپن حضور خواهند یافت. پیش بینی می‌شود حدود ۶۰ مهمان خارجی در این کنگره مشترک شرکت کنند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/8oDR8

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک