برگزاری بیست و یکمین کنگره طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ در ۲۰:۱۵

توانبخشی

رییس بیست و یکمین کنگره طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز گفت: در این کنگره متخصصان طب فیزیکی و توانبخشی و سایر متخصصان مربوطه به بحث و بررسی آخرین دستاوردهای علمی خواهند پرداخت.

به گزاش ایران پزشک، سید منصور رایگانی از برگزاری بیست و یکمین کنگره طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران در دی ماه خبر داد و گفت: این گردهمایی بزرگ علمی از ۲۷ تا ۲۹ دی ماه در سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود.

وی افزود: متخصصان و اساتید طب فیزیکی و توانبخشی و سایر پزشکان متخصص از رشته‌های مرتبط مانند ارتوپدی، نورولوژی، جراحی اعصاب، روماتولوژی، طب ورزشی و دیگر متخصصین و پزشکان عمومى گروه هدف این کنگره هستند. گروه‌های کارشناسی توانبخشی از جمله فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی، ارتوپدی فنی، پرستاری توانبخشی از دیگر گروه‌های هدف کنگره خواهند بود.

رییس بیست و یکمین کنگره بین المللی طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران در خصوص محورهای علمی برگزاری این گردهمایی علمی بیان کرد: مسائل جدید تشخیصی و درمان طب فیزیکی، الکترودیاگنوز، توانبخشی نوین، طب ورزشی، سندروم‌های درد عضلانی – اسکلتی، توانبخشی شناختی و غیره در این گردهمایی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

وی اظهار کرد: همچنین در این کنگره در خصوص روش‌های نوین سلول درمانی، PRP، کاربرد سونوگرافی در طب فیزیکی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رییس انجمن طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران یادآور شد: در حاشیه این کنگره کارگاه‌های آموزشی نیز برگزار می‌شود.

 

رایگانی در پایان گفت: در این کنگره مهمانان خارجی از کشورهای آمریکایی و اروپایی برای سخنرانی حضور خواهند داشت.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/naWZu

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک