برگزاری دومین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی و دانشگاهی

۱۳۹۶/۰۵/۰۱ در ۱۶:۱۱

دومین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی، دانشگاهی و اولین نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور، همزمان با سومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) برگزار می‌شود.

به گزارش ایران پزشک، با توجه به ضرورت تعامل نزدیک رسانه‌های حوزه سلامت و پزشکی با صاحبان صنایع و فعالان بزرگ دارویی و پزشکی کشور از یک سو و همچنین امکان تهیه کتاب‌های خاص این حوزه توسط دانشجویان رشته‌های مرتبط، دومین نمایشگاه کتاب‌های علوم دارویی، پزشکی، دانشگاهی و اولین نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور برگزار می‌شود.

این نمایشگاه ۲۱ الی ۲۳ شهریور همزمان با سومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بزرگان دارویی جهان است و سال گذشته با حضور ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی و ۲۷ هزار بازدیدکننده متخصص داخلی توانست لقب یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای دارویی خاورمیانه را از آن خود کند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه حضور در نمایشگاه می‌توانند با شماره‌های ۶-۸۸۲۰۳۸۴۵ تماس حاصل کرده یا به ربات تلگرامی این نمایشگاه به نشانی @iphexpo_bot مراجعه نمایند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/iDin5

برچسب‌ها, , , , , , , ,

ایران پزشک