وزیر بهداشت در مراسم افتتاح اورژانس بیمارستان ولی‌عصر بیرجند؛

بیشترین پروژه‌های ساختمانی از نظر تعداد متعلق به وزارت بهداشت است

۱۳۹۵/۰۶/۰۴ در ۱۳:۵۳

بخش اورژانس بیمارستان حضرت ولی‌عصر (عج) بیرجند که در مدت سه ماه ساخته شده بود، به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک به نقل از وبدا، وزیر بهداشت در مراسم افتتاح بخش اورژانس بیمارستان حضرت ولی‌عصر (عج) بیرجند گفت: اقداماتی که از سه سال پیش در حوزه سلامت در کشور برای آسایش و آرامش مردم انجام شده، بسیار امیدوار کننده است.

سید حسن هاشمی در مراسم افتتاح اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) بیرجند، اظهار داشت: در سراسر کشور، بیشترین پروژه ساختمانی از نظر تعداد در کشور، مربوط به وزارت بهداشت است که همکاران ما با نیتی خالص، عزمی وصف ناپذیر و مدیریتی جهادی در حال ساخت و ساز، بهسازی و نوسازی بیمارستان‌ها و بخش‌های بیمارستانی هستند.

وزیر بهداشت با اشاره به نوسازی و بهسازی بیش از دو میلیون مترمربع از فضاهای بیمارستانی کشور در دولت یازدهم، خاطرنشان کرد: بیش از ده هزار تخت بیمارستانی در سه سال گذشته تحویل داده شدند، در حالی که در گذشته، هر سال حدود یک هزار و ۶۰۰ تخت در کشور تحویل داده می‌شد و در دو سال گذشته به اندازه بیش از ۵۰ درصد تخت‌های ویژه ICU، CCU، PICU و NICU موجود کشور، تخت بیمارستانی ویژه ساخته شد.

هاشمی اقدامات انجام شده توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سه سال گذشته را قابل تقدیر دانست و گفت: شک نکنید که اقدامات و تلاش‌های شما مورد رضایت و خشنودی خدا و حضرت ولی‌عصر (عج) خواهد بود، زیرا در مسیر آسایش و آرامش مردم است که باعث افزایش رضایت‌مندی مردم شده و این بالاترین ثروت و افتخار است.

وزیر بهداشت با بیان این‌که مزد و اجر این‌گونه اقدامات را خدا می‌دهد، افزود: مسئولان خدوم نظام با خدا معامله کرده‌اند و برای رسیدن به مقام و ثروت نیست، بلکه برای ارتقای وضعیت کشور است.

هاشمی گفت: امیدوارم که خدا به دولت، رییس جمهور، اعضای کابینه و تمامی خدمت‌گزارن کمک کند تا بتوانند به اهداف ارزشمند خود دست پیدا کنند، زیرا کشورداری و امور اجرایی بسیار سخت و دشوار است و مسئولانی که به قصد قربت و خدمت آمده‌اند، زندگی آرامی ندارند و امیدوارم که خدا به تمامی قوای سه گانه قوت  نصرت دهد و حاصل آن عزت و پیشرفت کشور و نظام جمهوری اسلامی باشد.

وزیر بهداشت با بیان این‌که تا قبل از پایان دولت یازدهم در استان خراسان جنوبی، ۵ بیمارستان به بهره‌برداری رسیده و می‌رسد، اظهار داشت: افتتاح ۵ بیمارستان در این استان جزء افتخارات دولت است و تصور می‌کنم که در آینده‌ای نزدیک برای افتتاح بیمارستان مجهز رازی بیرجند و فردوس و همچنین بخش اورژانس بیمارستان شهدای قائن، دوباره به استان خراسان جنوبی سفر خواهم کرد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/qTzQg

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک