رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین:

بیماران بستری در عراق به ایران منتقل می‌شوند

۱۳۹۵/۰۹/۰۲ در ۱۰:۱۱

رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین از ادامه فعالیت نیروهای این کمیته در عراق و مرزهای سه گانه خبر داد و گفت: تا زمانی که زائران ایرانی در عراق حضور دارند، کمیته بهداشت و درمان اربعین خدمت‌دهی را انجام خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، پیرحسین کولیوند با اشاره به ادامه فعالیت نیروهای کمیته بهداشت و درمان اربعین در عراق و مرزهای سه گانه، گفت: بیماران بستری در بیمارستان‌های عراق به سرعت به ایران منتقل می‌شوند.

وی با اشاره به شلوغی بیمارستان‌های عراق، افزود: برای رسیدگی بهتر و بیشتر تمامی بیماران بستری در بیمارستان‌های عراق از طریق مرز مهران به کشور منتقل شده و در بیمارستان امام حسین (ع) شهر مهران یا در صورت نیاز در دیگر بیمارستان‌های ایلام بستری می‌شوند.

رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین ادامه داد: تدابیر لازم برای انتقال این بیماران توسط اورژانس کشور اندیشیده شده و انتقال بیماران با هدف ارائه خدمات مطلوب و بهتر انجام می‌شود.

کولیوند با اشاره به خلوت شدن شهرهای کربلا و نجف و خروج زائران ایرانی از کشور عراق، گفت: تا زمانی که زائران ایرانی در کشور عراق حضور دارند کمیته بهداشت و درمان به این عزیزان خدمت‌دهی کرده و از انجام وظایف خود کوتاهی نخواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش دما در شهرهای نجف و کربلا و همچنین کاهش دما در ایران، لازم است که زوار عزیز نکات لازم برای حفظ سلامتی خود را مد نظر داشته باشند.

سرپرست اورژانس کشور افزود: به همه عزیزانی که در حال برگشت به کشور هستند توصیه می‌کنیم در مسیر بازگشت عجله نکنند و نکات ایمنی مربوط به رعایت قوانین رانندگی را در نظر داشته باشند تا به سلامت به مقصد خود برسند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/VW74n

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک