سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به اظهارات اخیر مدیرعامل تامین اجتماعی:

تامین اجتماعی همچنان حامی طرح تحول بماند

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ در ۱۵:۰۸

سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری که به مناسبت دهه فجر برگزار شد نسبت به اظهارات اخیر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی واکنش نشان داد.

ایرج حریرچی در پاسخ به سوال خبرنگار ایران پزشک درباره اظهارات اخیر سید تقی نوربخش در خصوص طرح تحول سلامت، گفت: امروز صبح مدیر روابط عمومى تامین اجتماعى تاکید کرد که این سازمان از طرح تحول حمایت کردند و گفتند بى‌انصافى است که بگوییم تامین اجتماعى قدمى در جهت طرح تحول برنداشته است.

وی افزود: دانشگاه اصفهان هم بیانیه‌اى در این خصوص صادر کردند. وزیر رفاه هم بارها تاکید کردند که این طرح، بزرگ‌ترین طرح اجتماعى دولت یازدهم است.

حریرچی با اشاره به این‌که مدیر روابط عمومى تامین اجتماعى اعلام کرد که آن فیلم یک فیلم منقطع بوده، اظهار کرد: امیدواریم دوستان از کلماتى استفاده نکنند که باعث سوتفاهم باشد.

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به این‌که طى یک سال اخیر به بیمه‌ها اعتراض داریم، گفت: به سطح همکاری بیمه‌ها و وزارت بهداشت به ویژه در یک‌سال اخیر، اعتراض داریم، زیرا این همکاری‌ها مناسب نیست و تبعیض در پرداختی به بیمارستان‌های ملکی و غیر ملکی این سازمان، همه چیز را مشخص می‌کند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/7pjmp

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک