خدمات بسیار مناسبی از سوی اورژانس به زلزله زدگان ارائه شد

زلزله زدگان نیازمند آب، پتو، چادر و سرویس بهداشتی سیار

۱۳۹۶/۰۸/۲۴ در ۱۹:۵۷

استاندار کرمانشاه با بیان این‌که ۷۰۰۰ مجروح زلزله در کمتر از ۲۰ ساعت توسط اورژانس به بیمارستان‌های تهران، کرج و کرمانشاه منتقل شدند، گفت: در مناطق زلزله زده کرمانشاه با کمبود آب بسته بندی، پتو، چادر و سرویس بهداشتی سیار مواجه هستیم.

به گزارش ایران پزشک، هوشنگ بازوند گفت: خدمات رسانی به مردم در مناطق زلزله زده کرمانشاه ادامه دارد و از مردم می‌خواهیم که برای ابراز همدردی کمک‌های خود را به مناطق زلزله زده ارسال کنند.

وی با بیان این‌که خدمات خوب و مطلوبی از سوی اورژانس به مردم زلزله زده ارائه شد، افزود: ۷۰ آمبولانس از سایر استان‌ها و هشت اتوبوس آمبولانس در مناطق زلزله زده مستقر هستند.

 

 

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: روند امدادرسانی به مجروحان و حادثه دیدگان بسیار مطلوب است و جا دارد از زحمات سازمان اورژانس تقدیر کنم که در کمتر از ۲۰ ساعت نزدیک به هفت هزار مجروح را به بیمارستان‌های تهران، کرج و کرمانشاه منتقل کردند.

وی ادامه داد: علاوه بر بیمارستان‌های استان شش بیمارستان مجهز صحرایی نیز در مناطق زلزله زده دایر شده است.

بازوند با بیان این‌که از نظر دارو و خدمات درمانی کمبود و مشکلی در مناطق زلزله زده وجود ندارد، تصریح کرد: ما در مناطق زلزله زده به آب بسته بندی، پتو، چادر و سرویس بهداشتی سیار نیازمندیم.

وی تاکید کرد: مردم مناطق زلزله زده نیازمند حمایت روحی هستند و هم این‌که شاهد ارسال کمک‌های مردمی باشند خود نکته مثبتی است هرچند کمک اندکی هم باشد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/igUal

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک