رییس انجمن متخصصین پوست خبر داد:

ساخت درمانگاه اختصاصی توسط متخصصین پوست در مناطق زلزله زده

۱۳۹۶/۰۸/۲۹ در ۲۱:۳۶

نیلفروش زاده

رییس انجمن متخصصین پوست ایران گفت: متخصصین پوست کشورمان همگام با سایر گروه‌های امدادی و پزشکی از آغازین ساعات واقعه در مناطق زلزله زده غرب کشور حضور یافته و به هموطنان ارائه خدمت کردند.

به گزارش ایران پزشک، محمد علی نیلفروش زاده با بیان این مطلب که اتحاد و همدلی گروه‌های مختلف امدادی و پزشکی رمز پیشرفت خدمت رسانی به مصدومان و زلزله زدگان است، گفت: با هماهنگی انجمن متخصصین پوست ایران و شاخه این انجمن در کرمانشاه، تعدادی از همکاران متخصص پوست و مو، جهت ویزیت و ارائه خدمات پزشکی، درمانی مورد نیاز در مناطق زلزله زده حاضر شدند.

نیلفروش زاده با اشاره به افتتاح حساب بانکی ویژه برای هموطنان زلزله زده، گفت: در آغازین ساعات فراخوان، حدود دویست میلیون تومان توسط ۳۰۰ نفر از پزشکان متخصص پوست و اعضای انجمن جمع آوری شد که همچنان این روند ادامه دارد.

وی تصریح کرد: با این کمک نقدی توسط متخصصین پوست کشور و همچنین بخشی از درآمد کنگره علمی انجمن پوست، قصد داریم همانند سال ۸۲ شهر زلزله زده بم، طبق نیاز مردم و هماهنگی‌های لازم درمانگاه اختصاصی یا مدرسه در یکی از شهرستان‌های آسیب دیده کرمانشاه احداث کنیم.

رییس انجمن متخصصین پوست ایران افزود: اکنون گروهی از متخصصین این رشته به نمایندگی از همکاران آمادگی خود را برای حضور دوره‌ای در مناطق زلزله زده نسبت به انجام معاینات لازم پوست و مو، جهت جلوگیری از امراض احتمالی و اپیدمی، همچنین بیماری‌های پوستی فصل توصیه‌های لازم را ارائه کردند.

وی در پایان تاکید کرد: این‌گونه خدمات جنبه نوع دوستی داشته و هیچ عاملی جز انجام وظیفه انسانی و اخلاقی موجب چنین اتحاد و همدلی نخواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/PeIEs

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک