ساخت ۱۰ بیمارستان توسط بنیاد برکت در سطح کشور

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ در ۰۸:۳۶

مدیرعامل بنیاد برکت از تعهد احداث ۱۰ بیمارستان در سطح کشور با یک هزار و ۲۳۴ تخت و برآورد اعتبار ۹۶۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، عارف نوروزی در آیین افتتاح بیمارستان برکت امام خمینی (ره) میانه گفت: از تعداد ۱۰ بیمارستان، تاکنون ۴ بیمارستان به بهره‌برداری رسیده، ۲ بیمارستان در مرحله بهره‌برداری و ۴ بیمارستان دیگر نیز در دست اقدام است.

وی بیمارستان برکت امام خمینی میانه را از بیمارستان‌های مورد تعهد بنیاد برکت عنوان کرد و گفت: برای تجهیز و تکمیل بیمارستان امام خمینی (ره) میانه، ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه شده که ۹۰ میلیارد ریال برای بازسازی و ۶۰ میلیارد ریال برای تجهیز آن هزینه شده است.

نوروزی همچنین از آغاز اجرای ۱۱۰ طرح اقتصادی و زیربنایی در سطح استان آذربایجان شرقی خبر داد و افزود: ۱۵ طرح اقتصادی با ۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال، ۳۶ مدرسه برکت با ۱۵۰ میلیارد ریال و ۲۲۴ کلاس درسی، ۴۱ مسجد با ۶۰ میلیارد ریال و شناسایی ۷۸۸ زوج نابارور در مناطق محروم استان که تعداد ۳۳۱ نفر از آن‌ها در حال حاضر تحت درمان هستند از جمله این طرح هاست.

مدیرعامل بنیاد برکت اظهار امیدواری کرد که به برکت امام خمینی (ره) و خون پاک شهدا بتوانیم خدمات بیشتری از سوی بنیاد برکت برای مردم شایسته ایران انجام دهیم که شایسته و سزاوار خدمت خالصانه هستند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/pLMiH

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک