دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی:

شرکت دانشجویان و دستیاران گوش و حلق و بینی رایگان است

۱۳۹۵/۰۸/۱۷ در ۰۸:۴۱

دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحی‌های سر و گردن از برگزاری این کنگره طی ۴ روز در آبان ماه امسال در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، علیرضا جعفری در آستانه برگزاری پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحی‌های سر و گردن ایران گفت: این کنگره از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه به مدت ۴ روز در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: در این کنگره کلیه همکاران حوزه گوش و حلق و بینی سراسر کشور حضور خواهند داشت و اساتید برجسته داخلی و خارجی نیز شرکت و اطلاعات خود را از طریق سخنرانی در اختیار شرکت‌کنندگان و مدعوین جلسه خواهند گذاشت.

دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحی‌های سر و گردن گفت: اساتید خارجی از کشورهایی همچون آمریکا، انگلیس، آلمان، یونان، ترکیه و کره جنوبی در کنگره حضور دارند و اساتید برجسته ایرانی که در حوزه خود سرآمد هستند همچون اساتید حوزه جراحی سر و گردن، جراجی حنجره، ریمونولوژی، آندوسکوپی سینوس، جراحی پلاستیک صورت و گوش و حلق و بینی اطفال نیز جدیدترین اطلاعات و تجربیات خود را با سخنرانی به اشتراک می‌گذارند.

جعفری با بیان این‌که این کنگره برای اولین بار با این وسعت برگزار می‌شود، ادامه داد: ۷ سالن برای سخنرانی اختصاص داده شده و ۲۰ امتیاز بازآموزی برای پزشکان متخصص شرکت کننده در کنگره در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در حاشیه برگزاری کنگره نیز همزمان نمایشگاه تجهیزات پزشکی مرتبط با جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن برپا شده و همکاران می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره بین المللی گوش و حلق و بینی و جراحی‌های سر و گردن با اشاره به این‌که ۴ همکار ایرانی مقیم آمریکا برای شرکت در کنگره دعوت شده‌اند، گفت: حدود ۱۶۰ مقاله در کنگره ارائه خواهد شد و به غیر از متخصصان گوش و حلق و بینی و حراجان سر و گردن، دستیاران گوش و حلق و بینی و دانشجویان علاقمند نیز می‌توانند در کنگره شرکت کنند.

جعفری در پایان اظهار کرد: شرکت در کنگره برای دانشجویان و دستیاران گوش و حلق و بینی رایگان است.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/Xc08h

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک