به همت سازمان غذا و دارو، دانشگاه شهید بهشتی و اداره سلامت شهرداری تهران برگزار می‌شود؛

صبحانه سالم در بوستان تهرانی

۱۳۹۵/۰۱/۳۱ در ۱۸:۰۰

غذا و دارو

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو از برگزاری سومین همایش معرفی صبحانه سالم با حضور رییس سازمان غذا و دارو خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، محمد هاشمی گفت: با توجه به فرا رسیدن هفته سلامت، سومین همایش معرفی صبحانه سالم با هماهنگی و همکاری دانشگاه شهید بهشتی و اداره سلامت شهرداری منطقه ۱۰ برگزار می‌گردد.

وی افزود: در راستای سیاست‌های سلامت محور سازمان غذا و دارو و همچنین گسترش فرهنگ انتخاب درست، مصرف درست فرآورده‌های غذایی، سالم و ایمن و با توجه به اهمیت مصرف صبحانه به عنوان مهم‌ترین سبد غذایی روزانه و تاثیر آن در سلامتی مردم به ویژه تاثیر آن در یادگیری درس در دانش آموزان، سازمان غذا و دارو هر ساله همایش صبحانه سالم را با هدف فرهنگ‌سازی و تاکید بر استفاده صبحانه به ویژه برای کودکان و نوجوانان با حضور دانش‌آموزان مدارس در یکی از بوستان‌های تهران برگزار می‌کند.

هاشمی اظهار داشت: امسال نیز با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و هماهنگی اداره سلامت شهرداری تهران، با حضور ریاست سازمان غذا و دارو و مدیران و کارشناسان سازمان غذا و دارو و همچنین شهردار منطقه ۱۰ فردا یکم اردیبهشت ۹۵ برگزار خواهد شد.

مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو ادامه داد: در این همایش ضمن انجام ورزش صبحگاهی با حضور بالغ بر ۵۰۰ دانش‌آموز، ضمن پذیرایی با میوه و صبحانه سالم (نان، پنیر، گردو، خرما و شیر) کارشناسان تغذیه آموزش‌های لازم را در خصوص نحوه تهیه صبحانه سالم انجام خواهند داد. در این مراسم با ایجاد فضای مفرح و شاد با استفاده از گروه‌های هنری موزیکال به زبان ساده کودکانه آموزش‌های مناسب به دانش‌آموزان داده می‌شود.

لازم به ذکر است این مراسم فردا، چهارشنبه، یکم اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح در بوستان تهرانی به نشانی میدان قزوین، خیابان قزوین، بعد از دو راهی قپان برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/EYNxq

برچسب‌ها, , , , , ,

ایران پزشک