صیانت از حقوق پزشکانی که نتوانستند رای بدهند

۱۳۹۶/۰۵/۰۲ در ۱۳:۳۴

رییس جامعه جراحان ایران طی بیانه‌ای خواستار بررسی حقوق پزشکانی شد که به واسطه لغو رای‌گیری الکترونیک از رای دادن محروم شدند.

به گزارش ایران پزشک، ایرج فاضل در بیانیه خود نوشت:

همکاران عزیز؛

بر خود لازم می‌دانم با نهایت فروتنی از ابراز اعتماد و لطف کریمانه همکاران گرانقدری که به اینجانب و دوستان منتخب دیگر رای داده‌اند سپاس‌گزاری نمایم. محبت و اعتماد مردم برترین عطیه الهی است که باید قلباً و عمیقاً قدردان آن بود.

انتخابات نظام پزشکی امسال بازتابی متفاوت و اثرگذار در جامعه رای‌دهنده داشت و با توجه به زمینه‌سازی‌ها و دعوت وسیع از رای‌دهندگان محترم برای حضور و شرکت در انتخابات و استفاده گسترده از فضای مجازی این امیدواری را به وجود آورد که با حمایت وسیع جامعه پزشکی و با پشتوانه آرای اعضای محترم نظام پزشکی درخور و شایسته جامعه پزشکی سربلند ایران شکل گیرد.

متاسفانه در ساعات اولیه انتخابات اشکالاتی در رای‌گیری الکترونیک به وجود آمد که نتیجه آن محروم شدن تعداد نامعلومی از رای دادن و بروز گلایه‌ها و ناخشنودی عده‌ای از همکاران شده است. مسلماً حقوق این عزیزان بایستی از طرف هیئت محترم نظارت و مجاری رسمی که قانون مشخص کرده است مورد بررسی قرار گرفته و از آن به بهترین وجه صیانت شود تا نگرانی‌های موجود مرتفع گردد.

تلاش همه ما در راستای سربلندی ایران وایرانی و حمایت جامعه خدمتگزار و سرنوشت‌ساز برای ارائه خدمات بهتر و صمیمانه‌تر به هموطنان عزیز است.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/ovsRF

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک