وزیر بهداشت در راهپیمایی 22 بهمن:

مردم قدردان انقلاب اسلامی و شهدا هستند

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ در ۱۵:۳۳

وزیر بهداشت گفت: به مقام معظم رهبری تبریک می‌گویم؛ زیرا مردم بعد از ۳۹ سال با شور و تعصب، راه انقلاب اسلامی را گم نکرده‌اند.

به گزارش ایران پزشک به نقل از وبدا، سید حسن هاشمی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از میدان انقلاب تا میدان آزادی، گفت: بخشی از شور و تعصب مردم به انقلاب اسلامی، مرهون رهبری مقام معظم رهبری است و حوادث اخیر، هیچ تاثیری در حضور پررنگ مردم در جشن انقلاب نداشته است.

وزیر بهداشت تاکید کرد: مردم حساب مسئولان را از حساب انقلاب اسلامی، شهدا و وظیفه دینی و ملی خود جدا کرده و قبول دارند که برخی از مسئولان در قوای سه گانه ناکارآمد هستند و ممکن است کار خلافی را در دستگاه اجرایی، تقنینی و قضایی انجام دهند، اما آرمان‌های انقلاب به قوت خود باقی است.

هاشمی تصریح کرد: مردم ایران بسیار باهوش هستند و در هر مقطعی می‌دانند که باید چگونه رفتار کنند و به این مردم افتخار می‌کنیم؛ زیرا بی نظیر هستند.

وزیر بهداشت افزود: دست مردم ایران را می‌بوسیم و وقتی جمعیت راهپیمایان را دیدم، احساس حیات و پویایی کردم. مردم قدردان انقلاب اسلامی و شهدا هستند و مصمم‌تر از مسئولان، مسیر انقلاب را دنبال می‌کنند.

هاشمی تصریح کرد: مردم به دنبال استقلال کشور، عزت دین، کشور، شکوفایی و خودباوری هستند و امیدوارم همه آرزوهای مردم محقق شود.

وزیر بهداشت در پایان از حضور پرشور و پررنگ جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/uZFv2

برچسب‌ها, , , , , , , , , ,

ایران پزشک