با سفر وزیر بهداشت به یزد؛

مرکز جامع خدمات سلامت شاهدیه افتتاح شد

۱۳۹۵/۰۲/۰۳ در ۱۹:۱۰

وزیر بهداشت عصر امروز (جمعه) به استان یزد سفر کرد.

به گزارش ایران پزشک، سید حسن هاشمی طی سفر به استان یزد، ساختمان مرکز جامع خدمات سلامت شاهدیه و درمانگاه تخصصی و فوق‌تخصصی حضرت سید الشهدا (ع) یزد را افتتاح کرد. این مرکز با زیربنای ۱۶۰۰ مترمربع و با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده و دارای بخش‌های تخصصی، فوق‌تخصصی و پاراکلینیکی است.

گفتنی است بخش‌های قلب، داخلی، جراحی، اطفال، زنان، ارتوپدی و چشم از بخش‌های تخصصی این مرکز هستند. همچنین بخش‌های آزمایشگاه و رادیولوژی نیز از بخش‌های پاراکلینیکی مرکز شاهدیه محسوب می‌شوند.

با احداث این مرکز و درمانگاه تخصصی و فوق‌تخصصی، ۱۸ هزار نفر ساکنان شاهدیه در بسیاری موارد از طی مسافت طولانی تا نزدیک‌ترین بیمارستان که بیمارستان افشار بود بی‌نیاز می‌شوند.

مرکز سلامت جامع شاهدیه و درمانگاه تخصصی و فوق‌تخصصی حضرت سید الشهدا به همت خیر محترم حاج عباس شکیبایی احداث و با کمک دانشگاه علوم پزشکی یزد تجهیز شده است.

لازم به ذکر است همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت، وزیر بهداشت در جهت گسترش فرهنگ ورزش همگانی در کشور، از میدان آزادی تا میدان باهنر مردم را همراهی خواهد کرد.

رونمایی از تندیس غلبه بر دیابت در یکی از میادین یزد، افتتاح مدارس حامی پیشگیری از دیابت، بازدید از نحوه تشکیل پرونده سلامت، شرکت در همایش ملی سلامت، حضور در همایش خیرین سلامت، بازدید از مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت، شرکت در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی و حضور در همایش بزرگ مردمی غلبه بر دیابت از دیگر برنامه‌های روز دوم سفر وزیر بهداشت به استان یزد خواهد بود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/K7fN9

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک