پیام سرپرست اورژانس کشور به مناسبت نوروز:

نوروز الگویی از همدلی و مهربانی است

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ در ۱۴:۱۲

کولیوند

سرپرست سازمان اورژانس کشور در پیام نوروزی خود نوشت: یکی از پیام‌های شروع سال جدید، نو شدن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است. بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویایی، خلاقیت و اندیشه ورزی، نوخواهی و نو اندیشی و خدمت‌گزاری خالصانه و بی ادعا است.

به گزارش ایران پزشک، متن پیام پیرحسین کولیوند به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ/ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ/ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ/ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»

طراوت، نشاط و شادمانی زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی و آغاز تلاشی مجدد برای خدمت رسانی و احساس دگرگونی و نو شدن در بهار و شروع سال جدید تجلی می‌یابد.

یکی از پیام‌های شروع سال جدید، نو شدن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است. بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویایی، خلاقیت و اندیشه ورزی، نوخواهی و نو اندیشی و خدمت‌گزاری خالصانه و بی ادعا است.

نوروز همچنین برای ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن‌ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابر آسیب‌ها و تهدیدات بی شمار دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع نموده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی در سایه منویات مقام معظم رهبری در ظل توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) پاسداری نماید.

در آغاز سال جدید به روح پر فتوح امام راحل (ره) و شهیدان گرانقدرمان و تمام همکاران عزیزی که سال قبل در کنار ما خدمت گزار ملت شریف ایران بوده‌اند و اکنون در بین ما نیستند درود می‌فرستیم.

سال ۹۶ هم به مانند سال‌های گذشته خالی از رویدادها و حوادث تلخ و غم‌بار نبود لیکن با همت و تلاش شما عزیزان همیشه در صحنه توانستیم جان بسیاری از هموطنان را نجات داده یا در کاهش صدمات و آلام این عزیزان کوشا باشیم که جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

در سال جدید همه ما با هم عهد و پیمان می‌بندیم که در راستای انجام وظیفه ذاتی و نجات جان هم‌وطنان عزیزمان و ایجاد آرامش و امید توام با معنویت، لحظه‌ای از تلاش و کوشش دست برنداریم. انشاء الله تلاش خواهیم کرد تا سال ۹۷ به فضل پروردگار متعال و همت شما همکاران جهادی سال پویایی سازمان اورژانس کشور و خدمت رسانی با سرعت در ارائه خدمت با کیفیت و دقت باشد.

از ایزد متعال برای همگان سالـی خوش همراه با بهروزی، تفاهم، وفاق و پیشرفت را مسألت دارم.»

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/1KQUa

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک