همایش بین‌المللی سلامت چشم برگزار می‌شود

۱۳۹۶/۰۴/۱۹ در ۰۸:۱۰

سلامت چشم

رییس هیئت امنای موسسه خیریه حمایت از سلامت ایرانیان و مسلمانان جهان از برگزاری نخستین همایش بین المللی سلامت چشم در مرکز نمایشگاه‌های منطقه آزاد انزلی خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، علیرضا شیخ الاسلامی با اشاره به برگزاری این همایش از بیست و هشتم شهریور تا هفتم مهر ماه سال جاری اظهار کرد: شاکله اصلی این همایش بر مبنای سلامت چشم به عنوان یکی از مهم‌ترین اعضای بدن انتخاب و طرح همایش را با کمک اساتید مجرب سازمان دبلیو اس اس پی اس و موسسه سلامت ایرانیان و مسلمانان جهان ترسیم شده است.

وی اهمیت حفظ سلامت چشم به عنوان یکی از حساس‌ترین اعضای بدن و تاثیر آن بر شاخص‌های سلامت محور روحی و جسمی را در افراد متذکر شد و گفت: در حاشیه این نمایشگاه که با حضور اپتومتریست‌های برجسته بین‌المللی در کنار تولیدکنندگان و فروشندگان عینک در داخل کشور برگزار می‌شود، پنل‌های تخصصی چشم در کنار کارگاه‌های آموزشی در رشته اپتومتری برگزار می‌شود.

شیخ الاسلامی از برگزاری سمینار تخصصی چشم با حضور اساتید این رشته در منطقه آزاد انزلی سخن گفت و افزود: مدرک دوره‌های آموزشی توسط یکی از دانشگاه‌های بین‌المللی اروپایی صادر و به آموزش دیدگان در این سمینار اهدا خواهد شد. همچنین تمامی اعضای صنف عینک کشور با همکاری اتحادیه عینک سازان و فروشندگان عینک ایران از کارگاه‌های آموزشی بهره مند و با جدیدترین اقلام ساختاری مرتبط با چشم آشنا خواهند شد.

دبیر همایش بین‌المللی سلامت چشم ادامه داد: متخصصان و فعالان داخلی می‌توانند مقالات و دست‌نوشته‌های خود از تازه‌ترین یافته‌های علمی و کاربردی با موضوع اپتومتری و سلامت چشم اعم از اقلام مرتبط و تجهیزات شامل عینک، لنز و سایر موارد و نیز اهم نکات تاثیرگذار نورها، محیط‌های کار، منزل و فضاهای بیرونی بر پیگیری از بیماری‌های چشمی را برای ارسال به این همایش آماده کنند.

گفتنی‌ست در حاشیه این همایش، اقلام چشمی شامل لنز، فریم، عینک‌های آفتابی و طبی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین برندهای دنیا در معرض انتخاب عینک سازان داخلی قرار می‌گیرد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/l1Njl

برچسب‌ها, , , , , ,

ایران پزشک