یادداشت معصومه ابتکار بعد از راهپیمایی 22 بهمن

همسر من اصلا بنزین وارد نمی‌کند

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ در ۱۵:۳۳

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بعد از راهپیمایی امروز به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب، یادداشتی را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد و از مردم خواست که با حضور در پای صندوق‌های رای در هفتم اسفند، نشان دهند که صبوری و همدلی و مشارکت می‌تواند در مقابل افراط گری و قانون‌شکنی بایستد.

به گزارش پایگاه خبری «ایران پزشک»، معصومه ابتکار در این یاداشت تلگرامی نوشت:

امروز صبح به یاد بهمن پر امید پنجاه و هفت به خیابان آزادی رفتم و جمعیتی سرشار از آرزو برای سربلندی ایران عزیز را دیدم. از همه اقشار آمده بودند و انرژی و انگیزه‌ای دوباره گرفتم برای تداوم تلاش در روزهای سخت و دشوار محیط زیست کشور.

البته مانند هر جمعیت انبوهی، اندک عناصر ناآگاه و تفرقه افکن و فتنه انگیز هم دیده می‌شد. در مسیر، هموطنان اغلب اظهار لطف داشتند؛ از گرفتن سلفی تا احوال پرسی و حتی طرح پیشنهاد و درخواست. از آن میان یکی هم جلو آمد و پس از تهمت‌هایی که نشان از اطلاعات غلط وی داشت، گفت: شوهرت بنزین آلوده وارد می‌کند.

همسرم را که آرام در کنارم راه می‌آمد و نظاره‌گر بود، نشان آن فرد دادم و گفتم: همسر من اصلا بنزین وارد نمی‌کند که بحث آلوده و استاندارد بودنش باشد، اما می‌توانید این حرف را به خودش بزنید، ایشان همسرم است.

از آنجایی که چنین افرادی از مواجه شدن با حقیقت فرار می‌کنند، عقب عقب رفت. گفتم: کجا می‌روید، نروید، از خودش سئوال کنید.

اما رفت و در چشم به هم زدنی میان جمعیت گم شد. چرا؟ شاید به همان دلیل که دروغ ناپایدار است و اگر صبر و متانت پیشه کنیم جهل و ناآگاهی رنگ می‌بازد. اجازه ندهیم عده‌ای با دروغ و تهمت، وحدت و همدلی مردم را خدشه‌دار کند.

وعده همه ما هفت اسفند باشد، پای صندوق‌های رای برای اینکه نشان دهیم با صبوری و همدلی و مشارکت حداکثری مقابل افراط گری و قانون‌شکنی صف می‌کشیم.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/vmZZt

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک