مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت:

وزارت بهداشت در HSE باید معیار سنجشی برای سایر دستگاه‌ها باشد

۱۳۹۷/۰۲/۰۱ در ۲۲:۱۳

مصطفی پریدار

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت در مراسم تقدیر از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیش‌گیری از حوادث غیرمترقبه گفت: مانور، بخشی از آموزشی است که باید در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن برای همه همکاران و خانواده آن‌ها انجام شود.

به گزارش ایران پزشک، مصطفی پریدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: اجرای این مانور قطعا با همکاری‌های بیش از پیش بین بخشی و هم‌دلی و همت همه دست اندرکاران به ثمر رسیده و برای برگزاری فازهای بعدی آن به همدلی و همکاری بیشتر از گذشته نیاز است که جز با ایثار و فداکاری همکاران این امر امکان پذیر نیست.

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت با بیان این‌که برگزاری این مانور کاری است که نتایج و ثمره آن به همه همکاران خواهد رسید اضافه کرد: امیدواریم که بتوانیم فازهای بعدی این مانور را بهتر و با کیفیت‌تر از گذشته برگزار کنیم.

پریدار تصریح کرد: برخی از کارها با وجود ارزش بالایی که دارند متاسفانه در حوزه اجرایی دستگاه‌ها خیلی دیده نمی‌شوند و بحث HSE یکی از آن فعالیت‌های اجرایی است که فراموش شده بود. در حالی‌که وزارت بهداشت باید معیار سنجشی برای سایر دستگاه‌ها باشد.

وی تاکید کرد: کاری که در قالب مانور انجام می‌شود بخشی از آموزشی است که باید در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن برای همه همکاران و خانواده آن‌ها انجام شود.

پریدار با اشاره به این‌که باید در این مانورها تمرین نقش پردازی‌های‌مان را نهادینه کنیم اضافه کرد: در این مانور توانایی‌های‌مان را کنار هم گذاشتیم و نقاط ضعف‌مان را به همت یکدیگر حذف کردیم که در نهایت سبب هم افزایی و رفع مشکل و بحران خواهد شد.

مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت بیان کرد: از تمام همکارانی که ما را در برگزاری فاز نخست این مانور همراهی کردند می‌خواهم در فازهای بعدی نیز به قوت گذشته از توان‌مندی‌های آن‌ها بهره لازم و کافی را ببریم.

در پایان این مراسم از دست اندرکاران برگزاری فاز نخست مانور پیش‌گیری از حوادث غیرمترقبه ستاد مرکزی وزارت بهداشت توسط مدیرکل امور پشتیبانی و رفاهی وزارت بهداشت قدردانی شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/zLbS9

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک