رییس مركز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیركبیر خبر داد؛

ویزیت و مشاوره رایگان پزشکی ویژه هفته سلامت

۱۳۹۵/۰۱/۳۱ در ۰۸:۲۳

رییس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر از برگزاری برنامه‌های هفته سلامت این دانشگاه در سال جاری با محوریت مقابله با دیابت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، حمید کشوری با اشاره به برگزاری نمایشگاه سلامت در این دانشگاه، گفت: مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر همچون سال‌های گذشته به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت، در روزهای ششم تا هشتم اردیبهشت ماه نمایشگاه سلامت برگزار می‌کند.

وی افزود: این نمایشگاه با توجه به شعار امسال سازمان جهانی بهداشت (دیابت را شکست بده) برنامه‌ریزی شده و با حضور جمعی از فعالان حوزه سلامت در سه بخش تجهیزات پزشکی، دارویی و غذایی برپا خواهد شد.

کشوری به ارائه محصولات رژیمی ویژه افراد دیابتی، عرضه دستگاه‌های تست قندخون همراه با مشاوره دیابت، عرضه محصولات کشاورزی ارگانیک و گیاهان دارویی در این نمایشگاه اشاره کرد.

این عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه امیرکبیر ادامه داد: دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی در طول هفته سلامت می‌توانند از ویزیت و مشاوره رایگان پزشکی، اسپیرومتری و اندازه‌گیری قندخون در غرفه مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همچنین تست‌های روان‌سنجی در غرفه مرکز مشاوره دانشگاه بهره‌مند شوند.

رییس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مشاوره تغذیه و پزشکی، برگزاری کارگاه آموزشی طب سنتی، اجرای مسابقات ورزشی و تفریحی را از دیگر برنامه‌های این دانشگاه در هفته سلامت امسال عنوان کرد.

به گفته کشوری، اعضای انجمن اطلاع‌رسانی دیابت (گابریک) نیز در طول هفته سلامت به ارائه مشاوره و کتاب‌های آموزشی رایگان در زمینه دیابت و چاقی خواهند پرداخت و بازدیدکنندگان می‌توانند از خدمات اندازه‌گیری شاخص‌های بدن با دستگاه body composition و نیز اسکن کف پا در غرفه مرکز بهداشت و درمان استفاده کنند.

وی همچنین به حضور برخی زیرمجموعه‌های شهرداری در برنامه‌های هفته سلامت دانشگاه اشاره کرد و گفت: در نمایشگاه امسال، واحد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۶ تهران با برگزاری دو مانور عملیاتی و آموزشی و حضور واحد مدیریت پسماند شهرداری این منطقه با ارائه بسته‌های آموزشی در خصوص تفکیک زباله و عرضه کیسه‌های زباله دوست‌دار محیط زیست حضور خواهند داشت.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/INfrZ

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک