معاون بهداشت وزارت بهداشت در حکم قائم مقامش متذکر شد:

پوشش همگانی سلامت مستلزم دسترسی همگانی

۱۳۹۵/۰۹/۰۹ در ۲۰:۰۲

طی حکمی از سوی معاون بهداشت وزارت بهداشت، جعفر صادق تبریزی به سمت قائم مقام معاون بهداشت و رییس مرکز مدیریت شبکه منصوب شد.

به گزارش ایران پزشک، این حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر جعفر صادق تبریزی

معاون محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان شرقی

سلام علیکم

پوشش همگانی سلامت مستلزم فراهم نمودن دسترسی به خدمات سلامت و بهره مندی از آن در حد پاسخگویی به تقاضا و نیاز مردم و حمایت مالی از آنان و رعایت اصول مشارکت و توانمندسازی مردم، همکاری بین بخشی، عدالت در سلامت، بهره گیری از تکنولوژی مناسب و ارائه خدمات با کیفیت مناسب است. جهت تحقق این امور طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت با ۱۵ برنامه و ۱۰ پروژه پشتیبان در دست اقدام است.

با توجه به تعهد، تخصص و تجربه‌های ارزشمند جناب عالی در حوزه بهداشت به موجب این ابلاغ  به سمت قائم مقام معاونت بهداشت و رییس مرکز مدیریت شبکه منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به ایزد منان و بهره گیری از توان فنی و کارشناسی همکاران آن مرکز و دیگر نیروهای متخصص و متعهد و با تجربه در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در جهت هر چه بهتر اجرا کردن ماموریت تعریف شده برای آن مرکز در سطح ستاد و استان‌ها با موفقیت عمل نمایید.

از جناب عالی انتظار دارم ضمن آن‌که ۱۵ برنامه و ۱۰ پروژه پشتیبان طرح تحول حوزه بهداشت که سرلوحه تمام کارهای این حوزه است، مورد اهتمام کامل قرار داده و اولویت‌های سال جاری را که از ابتدای سال در دستور کار همه معاونین بهداشت قرار دارد مورد حمایت و پشتیبانی، قرار داده و با دقت هر چه بیشتر این امور را دنبال نمایید.

دکتر علی اکبر سیاری

معاون بهداشت

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/5sKVc

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک