کلید آزمون‌های علوم پایه و پیش کارورزی و MPH پزشک خانواده

۱۳۹۶/۰۸/۱۱ در ۱۲:۵۰

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی گفت: کلید آزمون‌های علوم پایه و پیش کارورزی و MPH پزشک خانواده عصر امروز روی سایت قرار می‌گیرد و داوطلبان ۴۸ ساعت فرصت دارند اعتراضات خود را ارسال کنند.

به گزارش ایران پزشک، آبتین حیدرزاده با بیان این‌که آزمون‌های علوم پایه و پیش کارورزی و آزمون پایان دوره MPH پزشک خانواده از صبح امروز آغاز شده و در کل کشور در حال برگزاری است، گفت: کلید آزمون امروز عصر روی سایت قرار می‌گیرد.

حیدرزاده ادامه داد: آزمون پایان دوره MPH پزشک خانواده در دانشگاه‌هایی برگزار می‌شود که رشته ام پی اچ پزشکی خانواده را دارند و لزوما حوزه این آزمون در مناطق آمایشی نیست. آزمون‌های علوم پایه و پیش کارورزی نیز همانند دوره‌های گذشته با هماهنگی مناطق آمایشی کشور برگزار می‌شود.

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی بیان کرد: آزمون پایان دوره MPH پزشک خانواده در ۱۰ حوزه برگزار می‌شود و جمعا ۱۲۹ نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

وی در خصوص تسهیل ثبت نام داوطلبان در آزمون پایان دوره MPH پزشک خانواده نیز اظهار کرد: به دانشگاه اعلام شد اگر داوطلبی بعد از مهلت ثبت نام سراسری که در اول آبان ۹۶ پایان یافت، حضوری مراجعه یا درخواست شرکت داشت ثبت نام در دانشگاه انجام گردد و در آزمون شرکت کند و بعدا دانشگاه اسامی این افراد را به سنجش اعلام کند.

حیدرزاده با بیان این‌که آزمون علوم پایه و پیش کارورزی در دانشگاه‌ها در حال برگزاری است، گفت: طبق گزارش‌های واصله از دانشگاه‌های برگزار کننده آزمون، تمامی آزمون‌ها در کمال صحت در حال برگزاری است.

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی با تاکید بر این‌که کلید هر ۳ آزمون روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار خواهد گرفت، گفت: از زمان انتشار کلیدها داوطلبان ۴۸ ساعت فرصت دارند که اعتراض‌های خود را اعلام کنند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/wAwVp

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک