گردهمایی متخصصین پوست ایران در هتل المپیک

۱۳۹۶/۰۴/۱۸ در ۱۸:۵۳

پوست

دبیر علمی هفدهمین کنگره انجمن متخصصین پوست ایران از برگزاری این کنگره در تاریخ چهارم تا ششم مرداد خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، فرهاد هنجنی با اشاره به این‌که هشت نفر متخصص پوست و جراح پلاستیک مشهور خارجی میهمان ویژه کنگره امسال هستند، گفت: رییس انجمن درماتولوژی اطفال اروپا، همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن لیزر اروپا، مدرسین جهانی تزریق فیلر و کاربرد نخ برندهای معتبر و جمعی دیگر از متخصصان داخلی و خارجی در این همایش شرکت خواهند داشت.

وی افزود: برای برگزاری ۳۹ کارگاه آموزشی و عملی در حیطه کاسمتیک درماتولوژی با زمان بندی‌های صبح تا عصر، به همراه ارائه سخنرانی‌های مختلف در سالن اصلی، همچنین بهره‌گیری از مدرسین خارج از کشور در کنار اساتید ایرانی، جهت ارائه کارگاه عملی به صورت hands-on برنامه ریزی شده است.

دبیر علمی هفدهمین کنگره انجمن متخصصین پوست ایران از برگزاری ۶ پانل تخصصی در زمینه‌های پسوریازیس، درماتوسرجری، درماتوپاتولوژی، پیوند مو، لیزرهای پیشرفته در پوست و Facial rejuvenation در روزهای برگزاری کنگره در سالن اصلی خبر داد و اظهار کرد: در بخش Free Communications فعالیت‌های تحقیقاتی همکاران ارائه خواهد شد.

هنجنی ادامه داد: بخش Best Published/Accepted Case Reports با ارائه حدود ۱۰ تا ۱۲ گزارش موردی برگزار خواهد شد که توسط هیئت ژوری نفرات اول تا سوم منتخب و جوایز ارزنده‌ای به آنان اهدا می‌شود.

وی افزود: در بخش Plenary Lectures نیز از تجارب اساتید ایرانی و خارجی مجرب در خصوص موضوعات مختلف بهره مند خواهیم شد.

نایب رییس انجمن متخصصین پوست ایران گفت: مسابقه‌ای با عنوان «بهترین تصویر درماتولوژی» در قالب کار جنبی کنگره برنامه ریزی شده که در این برنامه پانزده عکس برتر ارسالی توسط همکاران به شکل نمایشگاه عکس ارائه و کلیه شرکت کنندگان در خصوص انتخاب ۳ عکس برتر امکان رای دادن خواهند داشت؛ سپس جوایز ارزنده‌ای به نفرات برتر اهدا خواهد شد.

هنجنی در پایان اظهار کرد: مجمع عمومی انجمن متخصصین پوست همچنین مراسم تجلیل از پیشکسوتان رشته پوست، فعالان علمی و صنفی انجمن، اساتید مدعو خارجی نیز از اهم برنامه شب دوم برپایی کنگره خواهد بود.

گفتنی‌ست در حاشیه این همایش سالانه، نمایشگاه متنوعی با حضور شرکت‌های تجهیزات پزشکی، آرایشی – بهداشتی مطرح در حیطه پوست و مو بر پا خواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/trqo0

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک