معاون اجتماعی وزارت بهداشت:

خبرنگاران، عاملان شفافیت و نگهبانان حقوق مردم هستند

خبرنگاران، عاملان شفافیت و نگهبانان حقوق مردم هستند
تاريخ:شانزدهم مرداد 1397 ساعت 17:29   |   کد : 10276   |   مشاهده: 877
معاون اجتماعی وزارت بهداشت نوشت: سلامت اجتماعی، عدالت در سلامت و اجتماعی شدن آن، بدون یاری، دیدبانی و پایش پی‌گیر از سوی اهالی رسانه، به نتیجه شایسته نخواهد رسید.
به گزارش ایران پزشک، متن پیام سید محمد هادی ایازی به مناسبت روز خبرنگار بدین شرح است:

«خبرنگاران، عاملان شفافیت و نگهبانان حقوق مردم و ساختارهای درست و مردم‌سالارند. هر جامعه‌ای که جایگاه این قشر فرهیخته را پاس بدارد، پیماینده مراتب بهبود و مدارج پیش‌رفت خواهد بود؛ چرا که رسانه‌های گروهی مانع از بروز فساد در سطوح گوناگون به ویژه کلان و در نتیجه بروز بی‌اعتمادی میان مردم و دولت‌ها می‌شوند. خبرنگاران دیدبانان جامعه و آیینه‌گردانان شرایط آن هستند و از این راه به عمل‌کرد بهینه سیستم‌ها و ارتقای ساختارها یاری می‌رسانند.

بدون شک، سلامت اجتماعی، عدالت در سلامت و اجتماعی شدن آن که از هدف‌ها و رویکردهای کلان وزارت بهداشت در این دوره است، بدون یاری، دیدبانی و پایش پی‌گیر آن از سوی اهالی رسانه، به نتیجه شایسته در زمان پیش‌بینی‌شده نخواهد رسید. خبرنگاران با گوش‌زد کردن نقاط ضعف، کم‌بودها و کاستی‌ها و هم‌رسانی نقاط قوت و دست‌آوردهای حوزه سلامت، بیش از بسیاری از افراد و چیزها، در بهبود عمل‌کرد و پیش‌رفت آن، بازیگر و یاریگر خواهند بود.

خجسته روز خبرنگار را به همه رهروان راستین این راه، شادباش می‌گویم و پیروزی و بهروزی یکایک این بزرگوران را از خداوند لوح و قلم خواستارم.»

پایان پیام/

http://iranpezeshknews.ir/News/1/10276
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان