پس آن‌گاه سه ساله شدیم!

پس آن‌گاه سه ساله شدیم!
تاريخ:سی ام دی 1397 ساعت 00:02   |   کد : 10927   |   مشاهده: 7796
حالا «ایران پزشک» سه ساله شد و هنوز هست؛ اما خیلی‌هایی که می‌خواستند نباشیم و اتفاقا همه تلاش‌شان را هم کردند، دیگر نیستند!
ایران پزشک: آن شب زمستانی که اولین قدم را برای «ایران پزشک» برداشتیم، حتی فکرش را نمی‌کردیم که بمانیم. آن شب سی‌ام دی ماه همه فکرمان این بود که رسانه‌ای مستقل در حوزه سلامت وجود داشته باشد تا نه با تاخیر یک روزه روزنامه‌ها و نه با تاخیر بیش از ده دقیقه و نیم ساعته خبرگزاری‌ها، بلکه در لحظه خبرها را به مخاطب برساند و البته نگاه خودش را داشته باشد و به کسی و جایی وابسته نباشد.

وقتی «ایران پزشک» متولد شد، تلاش ما بر متفاوت بودن در حوزه سلامت بود و متفاوت شدیم و متفاوت ماندیم به لطف خدا و همراهان واقعی‌مان. آن‌وقت‌ها که خیلی دور هم نیست، خیلی چیزها مثل حالا نبود و شاید توان ما بیشتر از حالا!

کار متفاوت که انجام بدهی، ریز تا درشت هم ردیف می‌شوند با هزار هزار سوال توی ذهن‌شان و حتی هزار هزار حیله برای سد شدن راه‌تان! ولی ما هنوز معتقدیم خدا به شدت کافی‌ست.

ما خودمان را مخفی نکردیم؛ خبرنگار بودیم و خبرنگار ماندیم و خبرنگار خواهیم بود. کنار مردم ایران و توی همین سرزمین شاد شدیم و غمگین شدیم و تلاش کردیم برای اصلاح خیلی چیزها در نظام سلامت. حتی اگر ذره‌ای ناچیز موفق بودیم به لطف خدا و حضور همراهانی است که همه این سه سال ماندند و کمک حال‌مان بودند.

سه سالگی‌مان کنار شما مبارک!

تیم ایران پزشک، 30 دی ماه 97 خورشیدی

پایان پیام/

http://iranpezeshknews.ir/News/1/10927
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان