معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی:

سامانه ثبت نام امور مالیاتی برای ثبت کارتخوان در دسترس پزشکان است

سامانه ثبت نام امور مالیاتی برای ثبت کارتخوان در دسترس پزشکان است
تاريخ:هفدهم شهريور 1398 ساعت 19:52   |   کد : 11910   |   مشاهده: 13298
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: سامانه ثبت نام امور مالیاتی همچنان در دسترس پزشکان است و جامعه پزشکی می‌توانند برای ثبت کارتخوان به سامانه سازمان امور مالیاتی مراجعه کنند.
به گزارش ایران پزشک، محمد جهانگیری درباره ثبت کارتخوان در سامانه امور مالیاتی افزود: با توجه به اعلام قبلی سازمان امور مالیاتی مبنی بر الزام جامعه پزشکی به استفاده از کارتخوان از اول مهر ماه جاری، سامانه ثبت نام پزشکان به منظور ثبت کارتخوان در سازمان امور مالیاتی همچنان در دسترس پزشکان است.

علی رستم پور، مدیرکل دفتر تنظیم مقررات و نظارت بر برون‏‌سپاری سازمان امور مالیاتی نیز درباره آخرین وضعیت ثبت کارتخوان پزشکان در سامانه امور مالیاتی اظهار داشت: تا روز چهارشنبه هفته گذشته حدود ۱۴ درصد پزشکان در فراخوانی که برای ثبت نام دستگاه کارتخوان در سامانه امور مالیاتی انجام شده بود، ثبت نام کردند و در دو روز باقیمانده یعنی پنج‌شنبه و جمعه آمار به ۲۱ درصد رسید. اکنون ۱۴۲۶۶ پزشک دستگاه کارتخوان خود را در سامانه مالیاتی ثبت کردند.

رستم پور بیان کرد:‌ در صورتی که پزشکان از اول مهر تکلیف خود در قبال ثبت کارتخوان در سامانه مالیاتی را انجام ندهند، مشمول تمامی تبعات قانونی می‌شوند، زیرا به قانون تمکین نکردند و از اول نیز نمی‌خواستیم به این موضوع ورود کنیم.

پایان پیام/

http://iranpezeshknews.ir/News/1/11910
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان