با حکم نمکی انجام شد:

انتصاب روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی لرستان، البرز و گیلان

انتصاب روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی لرستان، البرز و گیلان
تاريخ:سيزدهم مهر 1398 ساعت 14:59   |   کد : 11993   |   مشاهده: 15138
با ابلاغ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سرپرست دانشگاه‌های علوم پزشکی لرستان، البرز و گیلان به عنوان روسای این سه دانشگاه منصوب شدند.
به گزارش ایران پزشک، سعید نمکی بر اساس مصوبه جلسه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی در احکامی جداگانه ابلاغ روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی لرستان، البرز و گیلان را صادر کرد.

بر این اساس محمدرضا نیک بخت به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، حسین کریم به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز، ارسلان سالاری به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شدند.

در متن حکم محمدرضا نیک بخت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان آمده: پیرو ابلاغ شماره ۳۷۵/۱۰۰ مورخ  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ و با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی لرستان منصوب می‌شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمایید. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

همچنین در حکم وزیر بهداشت خطاب به حسین کریم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز آمده: پیرو ابلاغ شماره ۱۶۹۱/۱۰۰ مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ و با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی البرز منصوب می‌شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمایید. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

در متن حکم ارسلان سالاری نیز آمده است: پیرو ابلاغ شماره ۴۸۰/۱۰۰ مورخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ و با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان منصوب می‌شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمایید. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

پایان پیام/

http://iranpezeshknews.ir/News/1/11993
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان