جمعه 21 مرداد 1401
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۴۶۵ هزار و ۵۷۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۲ هزار و ۸۰۶ نفر رسیده است.
119
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۴۵۱ هزار و ۷۷۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۲ هزار و ۶۵۴ نفر رسیده است.
130
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از ورود دومین محموله داروی بیماران SMA به کشور خبر داد و گفت: داروی خوراکی ریسدیپلام به عنوان تنها داروی خوراکی بیماران اس ام ای تامین شد.
130
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: دستورالعمل بازتوزیع قانون تعرفه‌گذاری تدوین و نهایی شده و در روزهای آینده از سوی وزیر بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ می‌شود.
146
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۴۴۶ هزار و ۱۴۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۲ هزار و ۵۶۴ نفر رسیده است.
130
مدیرعامل بنیاد بیماری‌های نادر گفت: در حال حاضر فقط ۲۲ بیماری نادر مورد حمایت کامل وزارت بهداشت هستند در صورتی‌ که ما ۳۷۰ نوع بیماری نادر تشخیص دادیم که آن‌ها هم باید تحت پوشش قرار گیرند.
142
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۴۴۳ هزار و ۸۰۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۲ هزار و ۵۱۵ نفر رسیده است.
155
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۴۴۰ هزار و ۴۲۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۲ هزار و ۴۶۱ نفر رسیده است.
161
عکس روز سلامت
گالری ها
تهران بی آسمان / عکس: عمید فراهی