شنبه 7 خرداد 1401
بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی کشور، هیچ کدام از شهرها در وضعیت قرمز و نارنجی کرونا قرار نداشته و با کاهش شهرهای با وضعیت زرد، به تعداد شهرهای با وضعیت آبی کرونا افزوده شده است.
103
رییس اداره مراقبت از بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۶ بیمار مشکوک ابتلا به آبله میمون در کشور داشتیم که ۵ نفر مشمول نمونه گیری بودند و از این تعداد، نتیجه تست اولیه ۳ نفر منفی بوده و تا این لحظه مورد مثبت آبله میمون نداریم.
118
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۱ هزار و ۲۸۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۰۲ نفر رسیده است.
127
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۸۸۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۹۳ نفر رسیده است.
138
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۵۸۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۸۸ نفر رسیده است.
145
وزیر بهداشت کشورمان در دیدار با وزیر بهداشت قطر با اشاره به سابقه دیرینه روابط دو کشور ایران و قطر گفت: با توجه به برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، دولت جمهوری اسلامی ایران آمادگی کمک به برگزاری هر چه مطلوب‌تر این رویداد و همچنین همکاری‌های بهداشتی در آن را دارد.
158
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۳۲۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۸۱ نفر رسیده است.
149
رییس سازمان غذا و دارو در مصاحبه‌ای مطرح کرد که در واردات واکسن کرونا در دولت قبل تاخیر اتفاق افتاده و در عین حال گفت که هر ترک فعل و قصوری باید رسیدگی شود تا دیگر تکرار نشود.
145
عکس روز سلامت
گالری ها
تهران بی آسمان / عکس: عمید فراهی