چهارشنبه 31 شهريور 1400
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۷۹۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۷۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱۷ هزار و ۹۰۵ نفر رسیده است.
122
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۴۴۲ هزار و ۲۳۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۴۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱۷ هزار و ۵۲۶ نفر رسیده است.
128
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۴۲۴ هزار و ۸۳۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۹۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱۷ هزار و ۱۸۲ نفر رسیده است.
142
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت ضمن تشریح دلایل سرعت گرفتن واردات واکسن کرونا، گفت: ثبت سفارش برای تامین واکسن کرونا به روز است و پس از انجام توافق، پرداخت انجام شده و محموله واکسن به داخل کشور حمل می‌شود.
156
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: با توجه به سرعت گرفتن روند واکسیناسیون و افزایش پوشش آن در کشور، تلاش ما این است که پس از واکسیناسیون مشاغل و گروه‌های حساس، پروتکل‌های بهداشتی بازنگری شوند.
149
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۸۶۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۵۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱۶ هزار و ۷۹۱ نفر رسیده است.
156
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۱۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۶۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱۶ هزار و ۴۳۶ نفر رسیده است.
164
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۴۰۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۵۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱۶ هزار و ۷۲ نفر رسیده است.
169
عکس روز سلامت
گالری ها
فاصله یه حرف ساده‌ست / عکس: بهمن زارعی