چهارشنبه 13 مهر 1401
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت یکی از دستگاه‌هایی است که خدمات الکترونیک بسیاری دارد و ۸ خدمت در این سازمان به طور صد درصد الکترونیکی ارائه می‌شود و برای اتصال به پنجره واحد دولت هوشمند نیز از سال گذشته اقداماتی انجام شده است.
144
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۵۰ هزار و ۴۰۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۴۵۸ نفر رسیده است.
130
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ممنوعیت فروش آنلاین دارو با توجه به فراهم نبودن زیرساخت‌ها اقدامی درست و مطلوب است، اما باید به تدریج و با بررسی‌ها و دقت بیشتر و اعمال محدودیت‌ها این سیستم را برای راحتی مردم راه اندازی کرد.
145
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۵۰ هزار و ۲۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۴۴۸ نفر رسیده است.
141
رییس سازمان غذا و دارو گفت: مصرف سرم نسبت به سال‌های گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته و در تلاش هستیم ظرفیت تولیدمان را برای سال آینده به ۵ میلیون واحد در ماه افزایش دهیم.
139
هر روز بر تعداد کسانی که در جهان دچار «دمانس و آلزایمر» می‌شوند، اضافه شده و با توجه به سالمندتر شدن جمعیت کشور باید به سبک زندگی افراد برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری‌ها و مراقبت‌های پس از تشخیص، توجه ویژه داشت و عملیات علیه فراموشی را آغاز کرد.
163
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۴۹ هزار و ۵۸۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۴۳۹ نفر رسیده است.
163
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: با همکاری معاونت بهداشت وزارت بهداشت به دنبال آن هستیم که مباحث توان بخشی و سالمندی ادغام شود و در سطح یک خدمات و مراقبت‌های اولیه در زمینه فشارخون، دیابت و 14 خدمت حداقلی به این افراد پوشش داده می‌شود.
160
عکس روز سلامت
گالری ها
تهران بی آسمان / عکس: عمید فراهی