ویژه‌ها
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۳۰ هزار و ۴۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۸۰۳ نفر رسیده است.
وزیر بهداشت در نامه‌ای به وزیر کشور نوشت: ترتیبی اتخاذ فرمایید که از ورود هرگونه مسافر غیر بومی به استان‌های شمالی ممانعت به عمل آید.
سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: حذف غربالگری زنان باردار مصوبه مجلس نیست و این موضوع در قالب پیشنهادی در کمیسیونی مطرح و در مورد آن تصمیم‌گیری هم نشده در این رابطه نمی‌توان به اظهارنظر نمایندگان ایراد قانونی گرفت و آنچه که نیاز به اصلاح دارد توجه به این موضوع است که نظر یک نماینده ارتباطی به مصوبات و نظر مجلس ندارد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۲۴ هزار و ۳۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۷۱۷ نفر رسیده است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مدارس به هیچ وجه به صورت اجباری برگزار نمی‌شود و برای پایه‌های اول و دوم در مناطق آبی و زرد به صورت اختیاری خواهد بود.
رییس جمهوری گفت: امروز برای مراسم ۲۲ بهمن تصمیم گرفتیم که پیش رو داریم و به دلیل شرایطی که داریم، با شرایط خاصی امسال باید این مراسم برگزار شود و عمدتا به صورت نمادین و خودرویی و موتوری خواهد بود و مصوبه آن ابلاغ می‌شود تا هم مراسم برای ۲۲ بهمن داشته باشیم و هم به گونه‌ای نباشد که مشکلی برای مردم اتفاق بیفتد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۱۸ هزار و ۲۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۶۲۱ نفر رسیده است.
رییس کل سازمان نظام پزشکی در توییتی نوشت: هرگونه ‎تاخیر در تهیه واکسن کرونا موجب ابتلا و مرگ و میر بیشتر و اوج‌گیری مجدد بیماری‌ و مستلزم پاسخگویی است.
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت از اجرای آزمایشی پوشش بیمه‌ای خدمات توانبخشی برای بیماران بستری در بخش‌های روان پزشکی در یکی از بیمارستان‌های تهران خبر داد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۸۱۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۵۳۸ نفر رسیده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به جز پنج مورد اعلامی، گزارشی از ابتلای جدید به ویروس جهش یافته کرونا در کشور دریافت نشده است.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۰۵ هزار و ۳۳۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۴۵۷ نفر رسیده است.
استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: مردم هیچ وقت مثل دوران کرونا به پژوهش‌ها نزدیک نبودند و در نتیجه باید با این موضوع آشنا باشند که نتیجه پژوهش‌ها قطعی نیست و حتی مخاطب بسیاری از پژوهش‌ها مردم نیستند و جوامع علمی است.
رییس جمهوری پس از جلسه سران سه قوه از پرداخت پول تهیه واکسن کرونا به کوواکس خبر داد و گفت: میلیون‌ها دوز واکسن از این طریق خریداری شده و در اختیار قرار می‌گیرد.
رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت گفت: با وجود محدودیت‌های کرونایی، شاخص کیفیت هوای کلانشهرها در فصل پاییز و زمستان امسال بدترین وضعیت را نسبت به سال‌های گذشته دارد.
رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که هوای کلانشهر تهران در وضعیت بسیار ناسالم است و از مردم و به ویژه گروه‌های حساس خواست که از تردد غیرضروری در شهر خودداری کنند.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۹۹ هزار و ۲۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۳۶۰ نفر رسیده است.
فوتی‌های روزانه کرونا چند روزی است که دو رقمی و حتی رنگ آبی هم به وضعیت شیوع کرونا در شهرها اضافه شده، اما به نظر می‌رسد برخی اقدامات عجولانه برای کاهش محدودیت‌های کرونایی نشان از دلتنگی برای خیز بعدی کرونا دارد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۹۲ هزار و ۶۱۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۲۶۲ نفر رسیده است.
رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ارائه پیشنهاد لغو شهرآورد پایتخت در شرایط آلودگی هوا خبر داد و گفت: شدت آلودگی هوا به حدی است که بازیکنان یکدیگر را نمی‌بینند.
انتها123456