برگزاری همایش برندسازی در سالن‌های زیبایی

برگزاری همایش برندسازی در سالن‌های زیبایی
تاريخ:پانزدهم آبان 1398 ساعت 20:07   |   کد : 12118   |   مشاهده: 27369
نخستین همایش مدیریت برندسازی و مشتری مداری در سالن‌های مراقبت و زیبایی در تاریخ ۲۳ آذر ماه در هتل استقلال برگزار می‌شود.
به گزارش ایران پزشک، دبیر اجرایی این مراسم با اعلام این خبر افزود: اکثر سالن‌های زیبایی به دلیل عدم فراگیری آموزش های نوین در حوزه استانداردهای تبلیغات، جذب و مدیریت مشتریان، نحوه صحیح برندسازی و همچنین اجرای صحیح امور حقوقی و قراردادی پرسنل خود در درون آرایشگاه، متحمل ضرر و زیان فراوان و بعضا مجبور به ترک میدان رقابت شده اند.

سعید اصفهانی بیان کرد: پیش از این مقوله برند و برندینگ زیرمجموعه علم مارکتینگ و بازاریابی به حساب می‌آمد، اما در دهه اخیر در کشور‌های توسعه یافته، برند به عنوان یک مقوله مستقل و کرسی دانشگاهی در جهان مورد توجه قرار گرفته است که موسسه آموزش عالی آزاد فناوران حکیم در راستای استقرار رفتار سازمانی و تفکر سیستمی در واحد های صنفی و بنگاه های زودبازده و رونق تولید برپایی مراسم را در دستور کار قرار داد.

وی اظهار داشت: آموزش نکات کلیدی مدیریت در جهت توسعه تجاری واحدهای صنفی، تاثیر برندسازی تجاری در رونق کسب و کار سالن‌های مراقبت و زیبایی و ارائه تکنیک‌های مشتری مداری نوین از مهم‌ترین اهداف این همایش است که امیدواریم موجب کارآفرینی، اشتغال زایی و بهبود فعالیت های تجاری مدعوین شود.

اصفهانی گفت: همایش تخصصی فوق به آدرس اینترنتی fanavaranacademy.ir در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال جاری در هتل استقلال تهران برگزار می‌شود و علاقه مندان جهت ثبت نام و حضور می توانند به سایت فوق مراجعه کنند.

پایان پیام/

https://iranpezeshknews.ir/News/1 /12118
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان