قهرمان شدیم، کرونا را به خیابان نبریم

قهرمان شدیم، کرونا را به خیابان نبریم
تاريخ:بيست و نهم آذر 1399 ساعت 12:32   |   کد : 13853   |   مشاهده: 1322
چند ساعت دیگر تیم فوتبال پرسپولیس در برابر تیم اولسان کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌رود و آن‌چه حتی از قهرمانی هم مهم‌تر است این‌که اگر قهرمان شدیم، کرونا را به خیابان نبریم.
به گزارش ایران پزشک به نقل از ایرنا، پرسپولیس ایران حالا فرصت مناسبی دارد که قلب ایرانیان را شاد کند و پس از گذشت ماه‌ها درد و رنج ناشی از بیماری کووید ۱۹، قدری شاد باشیم و بالا بردن جام قهرمانی در ورزشگاه الجنوب قطر در دستان سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس را به چشم ببینیم.

فوتبال آن‌قدر اهمیت دارد که قلب هواداران در این ساعت‌ها تندتر می‌زند و فضای مجازی پر از هشتگ‌های پرسپولیس و تصاویر بازیکنان و آرزوی قهرمانی شده است. فوتبالی که انگار روی مدار زندگی راه می‌رود؛ هم شادی بی نهایت دارد و هم غم.
امسال هواداران پرسپولیس در آستانه شب یلدایی که باید به واسطه کووید ۱۹ در خانه بمانند، در کنار آرزوی قهرمانی تیم محبوب‌شان باید حواس‌شان به این هم باشد که جشن قهرمانی را هم مجازی برگزار کنند.
محدودیت‌های کرونایی و منع ترددها در هفته‌های اخیر منجر به کاهش نزولی آمار ابتلا، بستری و فوت به علت کووید ۱۹ شده و پس از ماه‌ها بالاخره روز گذشته این آمار فوت روزانه به کمتر از ۲۰۰ نفر رسیده است.

یادمان باشد که کرونا کاری به قهرمانی و شب یلدا و دورهمی ندارد و آن‌چه ویروس کرونا را خوشحال می‌کند، بالا بردن جام قهرمانی نیست، بلکه جمع شدن، فریاد زدن، آواز خواندن و همه این‌ها می‌تواند کووید ۱۹ را شادمان‌تر از هواداران کند و جان‌های بیشتری را بگیرد.

یادداشت از امیر پروسنان

پایان پیام/

https://iranpezeshknews.ir/News/1/13853
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان