رییس جمهوری:

پول واکسن کرونا به کوواکس پرداخت شد

پول واکسن کرونا به کوواکس پرداخت شد
تاريخ:بيست و سوم دی 1399 ساعت 20:27   |   کد : 13948   |   مشاهده: 497
رییس جمهوری پس از جلسه سران سه قوه از پرداخت پول تهیه واکسن کرونا به کوواکس خبر داد و گفت: میلیون‌ها دوز واکسن از این طریق خریداری شده و در اختیار قرار می‌گیرد.
به گزارش ایران پزشک، حسن روحانی پس از جلسه سران سه قوه بیان کرد: در زمینه سلامت به حمدالله مردم کار بسیار بزرگی در این مدت انجام دادند. اجرای مطلوب و دقیق پروتکل‌های بهداشتی باعث شده آمار فوتی‌ها دو مرتبه به سطح دورقمی برگردد و برای ما بسیار مهم است که این ‌آمار و روند کاهشی آن را پایدار نگه داریم.

وی افزود: مساله سلامت مردم و مقابله با کرونا جزو موارد اصلی و مورد توجه ویژه دولت است.

روحانی گفت: در فضای مجازی صحبت‌ها و بحث‌هایی مطرح می‌شود، دغدغه‌هایی برای مردم درست می‌شود، اما بدون تردید یکی از مسائل مهم برای دولت در این مقطع تامین واکسن مورد نیاز برای مردم است.
رییس جمهوری ادامه داد: چه واکسن ساخت داخل، چه خرید واکسن از شرکت‌های مطمئنی که مورد اعتماد صد درصد باشند، دولت در این زمینه قطعا اقدامات لازم را انجام خواهد دهد.
وی اظهار کرد: دولت درخواست تهیه واکسن از کوواکس را مطرح و پول آن را هم پرداخت کرده است و میلیون‌ها دوز واکسن از این طریق خریداری شده و در اختیار قرار می‌گیرد و واکسیناسیون انجام خواهد شد.

روحانی بیان کرد: همچنین از منابع دیگر هم دنبال تهیه واکسن هستیم. بنابراین می‌خواهم خدمت مردم عزیز بگویم در این زمینه اصلا نگرانی نداشته باشند.

پایان پیام/

https://iranpezeshknews.ir/News/1/13948
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان