معاون سازمان بیمه سلامت خبر داد:

پرداخت هزینه نسخه‌های الکترونیک فروردین و اردیبهشت

پرداخت هزینه نسخه‌های الکترونیک فروردین و اردیبهشت
تاريخ:نوزدهم خرداد 1400 ساعت 13:31   |   کد : 24530   |   مشاهده: 146
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت گفت: هزینه نسخه‌های الکترونیک فروردین و اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ همه داروخانه‌ها و سایر موسسات طرف قرارداد سازمان بیمه سلامت در چند روز گذشته پرداخت شده است.
به گزارش ایران پزشک، حسین رنجبران درباره پرداخت هزینه‌های نسخه الکترونیک توسط سازمان بیمه سلامت افزود: پرداخت به موقع به مراکز درمانی و موسسات از اولویت‌های سازمان بیمه سلامت است.

وی ادامه داد: نظر به اهمیت تامین به موقع داروهای مورد نیاز بیمه شدگان، تسویه مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد در اولویت پرداخت‌های سازمان بیمه سلامت قرار گرفت و با تخصیص از محل منابع سال ۱۴۰۰، کلیه مطالبات سال ۱۳۹۹ داروخانه‌های طرف قرارداد در سراسر کشور تا پایان این هفته تسویه خواهد شد.
رنجبران اظهار کرد: هزینه نسخ الکترونیک فروردین و اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ کلیه داروخانه‌ها و سایر موسسات طرف قرارداد سازمان نیز در چند روز گذشته پرداخت شد.
معاون سازمان بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت به عنوان یکی از سازمان‌های بیمه گر پایه، پرداخت به موقع به ارائه دهندگان خدمت و موسسات طرف قرارداد را در دستور کار قرار داده و با جدیت این مساله را در سال جاری پیگیری خواهد کرد.

پایان پیام/

https://iranpezeshknews.ir/News/1/24530
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان