معاون اسبق سلامت وزارت بهداشت:

نظام سلامت خودی و غیر خودی ندارد

نظام سلامت خودی و غیر خودی ندارد
تاريخ:بيست و نهم خرداد 1400 ساعت 13:51   |   کد : 24560   |   مشاهده: 657
معاون اسبق سلامت وزارت بهداشت در یادداشتی نوشت: در نظام سلامت سفید و سیاه، چپ و راست، خودی و غیر خودی نداریم. هر کسی که به اصول مشخص پایبند باشد، خودی است و محترم.
به گزارش ایران پزشک، سید موید علویان در این یادداشت که پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ منتشر شد، نوشت: «مختصر و مفید. پیروزی ملت ایران با شرکت در انتخابات و رای به تغییر در مسیر قبلی بر همگان مبارک باد.

حال باید به فکر آبادانی و اصلاح امور بود. به فکر واکسیناسیون همه ملت ایران علیه کرونا در زمان سریع بود. به فکر حمایت مالی از اقشار اسیب پذیر در تامین هزینه های سلامت بود. به فکر پوشش همگانی بیمه بود. به فکر اجرای پزشک خانواده و سیستم ارجاع بود. به فکر ایجاد یک نظام دقیق در نظارت بر تضاد منافع متولیان سلامت بود و با تخلف ها برخورد قاطع کرد.
به فکر انجام تکالیف بر زمین مانده و انباشته شده سال‌ها در نظام سلامت بود. در نظام سلامت سفید و سیاه، چپ و راست، خودی و غیر خودی نداریم. هر کسی که به اصول مشخص پایبند باشد، خودی است و محترم.
زمینه نقد برنامه‌ها را فراهم کنیم و به جای دشنام به آنان، مورد تشویق قرار دهیم. کمی جبران گذشته، کمی تامل و تفکر به آنچه شد و کردیم و به اینده روشن در حوزه سلامت برای ملت ایران فکر کنیم. دست به دست هم دهیم و الگوی مناسبی برای سلامت مردم خود نشان دهیم.»

پایان پیام/

https://iranpezeshknews.ir/News/1/24560
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان