بیماری
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۳۰ هزار و ۴۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۸۰۳ نفر رسیده است.
وزیر بهداشت در نامه‌ای به وزیر کشور نوشت: ترتیبی اتخاذ فرمایید که از ورود هرگونه مسافر غیر بومی به استان‌های شمالی ممانعت به عمل آید.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۲۴ هزار و ۳۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۷۱۷ نفر رسیده است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مدارس به هیچ وجه به صورت اجباری برگزار نمی‌شود و برای پایه‌های اول و دوم در مناطق آبی و زرد به صورت اختیاری خواهد بود.
رییس جمهوری گفت: امروز برای مراسم ۲۲ بهمن تصمیم گرفتیم که پیش رو داریم و به دلیل شرایطی که داریم، با شرایط خاصی امسال باید این مراسم برگزار شود و عمدتا به صورت نمادین و خودرویی و موتوری خواهد بود و مصوبه آن ابلاغ می‌شود تا هم مراسم برای ۲۲ بهمن داشته باشیم و هم به گونه‌ای نباشد که مشکلی برای مردم اتفاق بیفتد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۱۸ هزار و ۲۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۶۲۱ نفر رسیده است.
رییس کل سازمان نظام پزشکی در توییتی نوشت: هرگونه ‎تاخیر در تهیه واکسن کرونا موجب ابتلا و مرگ و میر بیشتر و اوج‌گیری مجدد بیماری‌ و مستلزم پاسخگویی است.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۸۱۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۵۳۸ نفر رسیده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به جز پنج مورد اعلامی، گزارشی از ابتلای جدید به ویروس جهش یافته کرونا در کشور دریافت نشده است.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۰۵ هزار و ۳۳۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۴۵۷ نفر رسیده است.
رییس جمهوری پس از جلسه سران سه قوه از پرداخت پول تهیه واکسن کرونا به کوواکس خبر داد و گفت: میلیون‌ها دوز واکسن از این طریق خریداری شده و در اختیار قرار می‌گیرد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۹۹ هزار و ۲۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۳۶۰ نفر رسیده است.
فوتی‌های روزانه کرونا چند روزی است که دو رقمی و حتی رنگ آبی هم به وضعیت شیوع کرونا در شهرها اضافه شده، اما به نظر می‌رسد برخی اقدامات عجولانه برای کاهش محدودیت‌های کرونایی نشان از دلتنگی برای خیز بعدی کرونا دارد.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۹۲ هزار و ۶۱۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۲۶۲ نفر رسیده است.
رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت گفت:‌ کیفیت هوای کلانشهر تهران در وضعیت بسیار ناسالم قرار دارد و از عموم مردم به خصوص گروه‌های حساس می‌خواهیم که از تردد غیر ضروری در سطح شهر اجتناب کنند.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۸۶ هزار و ۴۰۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۱۷۱ نفر رسیده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی چهار بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونای جهش یافته در کشور خبر داد که مسافرتی به اروپا داشته و به کشور بازگشته‌اند.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۲۸۰ هزار و ۴۳۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۱۰۰ نفر رسیده است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اضافه شدن رنگ آبی به وضعیت کرونا خبر داد و گفت: در حال حاضر ۷ شهر با وضعیت قرمز، ۳۰ شهر با وضعیت نارنجی، ۲۱۹ شهر با وضعیت زرد و ۱۹۲ شهر با وضعیت آبی داریم.
رییس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا از تصویب مقررات واکسیناسیون کرونا در فازهای مختلف خبر داد و گفت: در سندی که امروز مورد بحث قرار گرفت، چهار فاز برای واکسیناسیون مد نظر قرار گرفته است.
انتها123456