بیماری
بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی کشور، هیچ کدام از شهرها در وضعیت قرمز و نارنجی کرونا قرار نداشته و با کاهش شهرهای با وضعیت زرد، به تعداد شهرهای با وضعیت آبی کرونا افزوده شده است.
رییس اداره مراقبت از بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۶ بیمار مشکوک ابتلا به آبله میمون در کشور داشتیم که ۵ نفر مشمول نمونه گیری بودند و از این تعداد، نتیجه تست اولیه ۳ نفر منفی بوده و تا این لحظه مورد مثبت آبله میمون نداریم.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۱ هزار و ۲۸۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۰۲ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۸۸۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۹۳ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۵۸۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۸۸ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۳۲۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۸۱ نفر رسیده است.
دبیرکل سازمان جهانی بهداشت در اولین روز از هفتاد و پنجمین مجمع جهانی بهداشت گفت: با وجود کاهش تعداد مبتلایان به کووید ۱۹، مطمئنا همه‌گیری تمام نشده است و اگر دولت‌ها سهل‌انگاری کنند، خود و مردم‌شان را در معرض خطر قرار خواهند داد.
هنوز از ماجرای ویروس کرونا خارج نشدیم و موارد ابتلا و بستری و فوتی‌های این ویروس در جهان همچنان ادامه دارد، اما در همین وضعیت، نگرانی‌هایی در مورد شیوع غیر معمول بیماری آبله میمون به ویژه پس از گسترش آن در ۱۱ کشور ایجاد شده که حسگرهای جامعه و کارشناسان را در جهان فعال کرده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۵۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۷۴ نفر رسیده است.
رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: آبله میمونی یک عفونت ویروسی نادر و شبیه به آبله انسان است و اولین بار در سال ۱۳۵۸ در میمون‌هایی که برای تحقیق نگهداری می‌شدند کشف شد و اولین مورد آبله میمون نیز در انسان در سال ۱۹۷۰ شناسایی شد.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۷۴۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۷۱ نفر رسیده است.
موارد ابتلا به آبله میمون در حداقل ۹ کشور، یعنی بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، هلند، پرتغال، اسپانیا، سوئد، انگلیس و همچنین آمریکا، کانادا و استرالیا گزارش شده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۳۵۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۵۳ نفر رسیده است.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر تعداد مراجعین و بستری شدگان مشکوک، محتمل و قطعی کرونا کاهش یافته و وضعیت کشور در حالت نسبتاً با ثباتی قرار گرفته و سیر مرگ و میر در اثر ابتلا به ویروس کرونا در کشورمان نزولی شده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۴۳۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۳۲ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۵۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۲۴ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۲۷ هزار و ۶۸۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۲۱۶ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۶۷۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۱۹۸ نفر رسیده است.
امروز فوتی‌های روزانه کرونا در کشور به ۳ نفر رسید و این در حالی است که آخرین بار روز ۶ اسفند ۱۳۹۸ تعداد مرگ و میر روزانه بیماران کرونا در کشور همین تعداد بود.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۲۱۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۱۹۲ نفر رسیده است.
انتها123456