يک شنبه 23 خرداد 1400
رییس موسسه تحقیقات واکسن سرم سازی رازی گفت: واکسن کرونا رازی کووپارس را می‌توان به عنوان دوز دوم بسیاری از واکسن‌های خارجی کووید ۱۹ هم استفاده کرد.
140
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: سیاست وزارت بهداشت فعلا این نیست که دوز دوم واکسن سینوفارم را از واکسن برکت استفاده کنیم و هر شخصی که برای دوز اول، واکسن سینوفارم را تزریق کرده، برای دوز دوم نیز همان واکسن را تزریق خواهد کرد.
153
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۲۰ هزار و ۵۲۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۱ هزار و ۹۱۱ نفر رسیده است.
132
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خواهش می‌کنیم که بحث سلامت مردم و بیماری کرونا را سیاسی نکنیم، زیرا این بحث مربوط به سلامت مردم است و نباید با سلامت مردم شوخی کرد و باید این موضوع بر عهده متخصصان امر گذاشته شود.
151
رییس جمهوری در ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: برخی این کلمه طرح تحول سلامت را نمی‌توانند بفهمند، این سه کلمه است، طرح تحول سلامت، کدام را نمی‌فهمید؟
134
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۱۳ هزار و ۷۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۱ هزار و ۷۹۶ نفر رسیده است.
131
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و سه هزار و ۱۱۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۵۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۱ هزار و ۶۷۲ نفر رسیده است.
135
وزیر بهداشت گفت: فردی که نمی‌داند کرونا یعنی چه و این ویروس چه خصوصیاتی دارد، اظهار نظر می‌کند که سه ماهه فلان کار را می‌کنم، پیشنهاد می‌کنم سه روز همه اختیارات این اسب سرکش را که ما دهانه‌‌اش را گرفتیم، به شما می‌سپاریم و شما سه روز آن را هدایت کنید، آن زمان ما هم رای می‌‌دهیم و می‌گوییم شما سه ماهه نه، ۳۰ روزه می‌‌توانید همه چیز را درست کنید.
145
عکس روز سلامت
گالری ها
عاشقانه / عکس: اکبر بدرخانی