يک شنبه 28 دی 1399
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۳۰ هزار و ۴۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۸۰۳ نفر رسیده است.
124
وزیر بهداشت در نامه‌ای به وزیر کشور نوشت: ترتیبی اتخاذ فرمایید که از ورود هرگونه مسافر غیر بومی به استان‌های شمالی ممانعت به عمل آید.
343
سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: حذف غربالگری زنان باردار مصوبه مجلس نیست و این موضوع در قالب پیشنهادی در کمیسیونی مطرح و در مورد آن تصمیم‌گیری هم نشده در این رابطه نمی‌توان به اظهارنظر نمایندگان ایراد قانونی گرفت و آنچه که نیاز به اصلاح دارد توجه به این موضوع است که نظر یک نماینده ارتباطی به مصوبات و نظر مجلس ندارد.
362
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۲۴ هزار و ۳۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۷۱۷ نفر رسیده است.
133
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مدارس به هیچ وجه به صورت اجباری برگزار نمی‌شود و برای پایه‌های اول و دوم در مناطق آبی و زرد به صورت اختیاری خواهد بود.
402
رییس جمهوری گفت: امروز برای مراسم ۲۲ بهمن تصمیم گرفتیم که پیش رو داریم و به دلیل شرایطی که داریم، با شرایط خاصی امسال باید این مراسم برگزار شود و عمدتا به صورت نمادین و خودرویی و موتوری خواهد بود و مصوبه آن ابلاغ می‌شود تا هم مراسم برای ۲۲ بهمن داشته باشیم و هم به گونه‌ای نباشد که مشکلی برای مردم اتفاق بیفتد.
357
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون یک میلیون و ۳۱۸ هزار و ۲۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۶ هزار و ۶۲۱ نفر رسیده است.
137
رییس کل سازمان نظام پزشکی در توییتی نوشت: هرگونه ‎تاخیر در تهیه واکسن کرونا موجب ابتلا و مرگ و میر بیشتر و اوج‌گیری مجدد بیماری‌ و مستلزم پاسخگویی است.
335
عکس روز سلامت
گالری ها
پاییز بود / عکس: محمد نسیمی