پنج شنبه 8 خرداد 1399
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: با شیوع کرونا، تبعات اقتصادی ایجاد شده و این تبعات می‌تواند امنیت غذایی مردم را به خطر بیندازد و با کاهش درآمد و افزایش قیمت مواد غذایی، دهک‌های درآمدی پایین ممکن است دچار ناامنی غذایی شوند.
45387
رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تاکنون ۱۴۱ هزار و ۵۹۱ نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۷ هزار و ۵۶۴ نفر رسید.
32196
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۳۹ هزار و ۵۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هفت هزار و ۵۰۸ نفر رسید.
34544
رییس مرکز روابط عمومی شهرداری تهران کمتر از یک ساعت بعد از این‌که از اجرای قطعی طرح ترافیک در روز سه شنبه خبر داده بود، اعلام کرد که طرح ترافیک تهران اجرا نمی‌شود.
46835
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست کرد که وفاق ناشی از کنترل ویروس کرونا در کشور را به تفرقه و سیاست‌زدگی آلوده نشود.
23483
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آزاد بودن فعالیت رستوران‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از فردا (سه شنبه) خبر داد.
34327
تلویزیون دولتی روسیه اعلام کرده است که گروهی از دانشمندان روس، واکسنی را روی خود آزمایش کرده‌اند که توانسته پادتن کرونا را در بدن آنها تولید کند.
32507
عکس روز سلامت
گالری ها
شب قدر کرونایی / عکس: محمد نسیمی
تهران در شب زلزله / عکس: عبدالله حیدری