دو شنبه 26 مهر 1400
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۷۹۶ هزار و ۶۵۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۸۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۲۴ هزار و ۲۵۶ نفر رسیده است.
112
مجمع سالیانه سازمان بیمه سلامت ایران با حضور اعضای مجمع، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این سازمان برگزار شد.
114
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۷۸۴ هزار و ۸۱۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۹۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۲۴ هزار و ۷۵ نفر رسیده است.
121
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۷۷۳ هزار و ۴۱۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۸۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۲۳ هزار و ۸۷۶ نفر رسیده است.
142
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۷۶۵ هزار و ۹۰۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۹۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۲۳ هزار و ۶۹۵ نفر رسیده است.
146
رییس اداره کنترل سل و جذام وزارت بهداشت گفت: در سال ۱۳۹۹ در کشورمان میزان بروز گزارش شده سل ۶.۷ مورد در ۱۰۰ هزار نفر بود و از ۵ هزار و ۶۶۶ مورد مبتلا به سل گزارش شده کشور در سال گذشته، ۴۵ درصد موارد را زنان و ۱۸ درصد موارد را بیماران غیر ایرانی تشکیل می‌دهند و بیشترین میزان بروز سل مربوط به گروه سنی ۶۵ سال به بالا بود.
155
مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت فارس به دنبال انتشار خبری در خصوص اعلام نتایج پژوهش مرتبط با میزان کارآیی واکسن‌های مختلف علیه کرونا در بیانیه‌ای اعلام کرد: این نتایج یک گزارش اولیه بوده است و نتایج نهایی پژوهش پس از تکمیل فازهای بعدی تحقیق، برای سیاستگذاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
155
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵ میلیون و ۷۵۴ هزار و ۴۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۲۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۲۳ هزار و ۴۹۸ نفر رسیده است.
163
عکس روز سلامت
گالری ها
فاصله یه حرف ساده‌ست / عکس: بهمن زارعی